www.sudzibas.lv VLADILENA Salauza mašīnu

VLADILENA - Salauza mašīnu

Vissliktākais serviss, kurā esmu bijis. Reāli krāpnieki - paņēma milzīgu naudu par to, ka nomainīja eļļu un visus šķidrumus, un vēl dažas detaļas dzinējā/ Beigu beigās, izrādās ka neko viņi nenomainīja un neremontēja. Kā rezultātā autiņam dzinējs vispār pārkarsa un salūza.
Nekad nebrauciet tur remonteet mašīnas. čekus arī par remontdarbiem nedod, vajag ar varu tos prasīt/

Z

Dannii Disaster 12.02.2013

Pirmo reizi dzirdu par taadu servisu (un es dziivoju netaalu no Uunijas ielas). Kas tas par nosaukumu - "Vladilena"!? Aaaaaaaaaaahahahahaha. Divi Krievu vaardi salikti kopaa - Vlads un Ljena, vai kaa? Devinjdesmito gadu tendence. Uz taadiem kantoriem nav veerts braukt jau zinot nosaukumu.

Mums te arii ir autostaavvieta "Svetlana" - pieder kaut kaadam eksbandiitam, kas joprojaam (2013 gadaa!) izskataas un uzvedas kaa filaas par Krievu maafiju.

Intereses peec... a kaa "izraadiijaas", ka nekas netika nomainiits?

Z zebiekkste 16.02.2013

Nu jā, nosaukums ir tāds, bet nezināju ka tur tāda attieksme.

Izrādījās ļoti vienkārši - izbraucu no servisa un pēc pusotras stundas dzinējs autiņam pārkarsa. Izsaucu evakuātoru, tas aizveda uz tuvāko servisu. Tur apskatījās un pateica, ka netika nomainītas dzesēšanas šķidrumi un pats termostats arī, tādēļ jau arī dzinējām beigas pienāca. Tad jau arī eļļu tur pārbaudīja, izrādījas ka arī tika samaisīta jaunā eļļa ar manu veco eļļu.

Vispār tie krievi bezkaunigi palikuši - naudu ņem par pakalpojumiem, bet neko darīt un remontēt negrib.

O Ozzz 28.05.2014

Пользуюсь этим сервисом 3 года, пока никаких проблем. Да и люди там хорошие работают.
P.S. А у Dannii Disaster в комментариях старческий бред, неужели так русских названий боится? :)))