www.sudzibas.lv VK Serviss Bridinājums RIMI patērētājiem!!!

VK Serviss - Bridinājums RIMI patērētājiem!!!

Esiet biedri modri jo rimi veikalos paradisies ..T.S "Rimi pelmeņi", bet tatiesībā tie ir tie paši "VK Servissa" riebigie produkti... Kuriem ir needama garša... Esiet uzmanīgi... Tur tā nau gaļa, bet tiešām kautkas traks... un neēdams... Ja pelmaņiem pat pārsit termiņus. Pats esmu parliecinajies...

V

L Linda 01.11.2010

Ko, vini vel nav aizklapejusi savu bodeli???Vai ta ir idinji, kuri tur veel straadaa???

L Linda 02.11.2010

vk servisa produkciju vispar neviena veida ari neiegadajos, nav eedami pat suniem:(

ē ēdājs 11.11.2010

Nezinu, ko esat pirkuši, bet Rimi pelmeņi ir pat ļoti ēdami!

V vvv 14.11.2010

Kakoj urod tam pisal, chto eti peljmeni nesjedobnie? Sobaki ne edjat? Sam tam rabotaju-kazhdij denj privozjat svezhee mjaso!!! Kazhdij denj svezhij farsh!!! Esli u nas takie nevkusnie peljmeni, to pochemu RIMI s nami podpisali dogovor?
A vesj sostav peljmenej napisan na pachke i sootvetstvuet GOSTu!!!

L Linda 14.11.2010

a pocemu togda bili problemi so srokami???pointeresujsa vPVDD.A pocem na sklade u vas gori soji v meskah:)ili eto toze mjaso?v Latvii skotini stolko net, ctob u vas mjasnije pelmeni bili.Kto odin raz poproboval eto d...o, vtoroj raz ne kupit:)

M Marks 12.12.2010

Rimi "vk servisa" razotie pelmeni ir pielnigi edami un garšīgi... Nekadas problemas ar viniem man nekad nau radušās :)

R Rif 12.12.2010

Ediet, ediet sho pelmeni ar veco galu, pa desmit reizem sasala un atkusa, vel ieksha iet uzlabotais ( specials pulveris ) lai palielina farshu apjomu, cik vinam tur EEEEEEE ? Padomaiet vel reiz ka izdomasiet nopirkt . Firma sika ... kadu vajag naudu lai nopirkt labus produktus ...

L Larisa 13.12.2010

Ja, produkts lets, tad 90 % sastav no kimijas un aizvietotajiem . Nu un ja pa pus gadu ( ja ne vairak ) stav saldetava, nekads labums no tas nav .

J Juris 15.12.2010

A es mājās pats kopā ar savām meitenēm pelmeņus gatavoju! Un zinu, ka tur ir svaiga gaļa, nevis ragi&nagi!
Ņemot vērāto, ka pelmeņus jauneēd katru dienu - tas nav apgrūtinājums pašam ko pagatavot!

L Liene 17.12.2010

Vakar vakariņās apēdām VK serviss pelmeņus un abiem ar vīru tāda saindēšanās, ka vai bail! Nekad, nekad vairs pelmeņus neēdīšu!
Bail iedomāties kādas drazas tur bija sagrūztas, ja pat pēc vārīšanas un cepšanas (dubulta termiskā apstrāde) šādas sekas!

O Olga 26.12.2010

Mes ari vienreiz saindejamies ar tiem pelmenjiem es ar draugu velak needam gandriz gadu jebkadus pelmenjus nedaudz bail bija =/ ar citiem pelmenjiem it ka viss bija kartiba, bet ar VK pelmenjiem bija nepatikama pieredze, sajuta tada, ka ta galja veca ir nostavejusies kautkur kuru pectam vienkarshi izvelk, sastuukje garshvielu tonnu un vienkarshi iebazh mikla, nospljauties jau par to ka kadam slikti galvenais ka nauda ieiet, vienkarshi pretigi.

G goiko 03.11.2011

Lielākā sastāvdaļa it kā "gaļai" pelmeņos - spiesti vistu KAULI !!!
To es tik tagad uzzināju!! Vairs tos s***dus nekad neēdīšu !!!