www.sudzibas.lv vjaceslav jepihin vai kads ar tadu nau saskaries

vjaceslav jepihin - vai kads ar tadu nau saskaries

vai nau neviens kontaktejies ar so personu?reklama.lv ir sludinajums ka vins aizdod naudu,tikai visiem neatkarigi no velamas summas ir jasamaksa pieteikuma izskatisanas maksa! savos rekvizitos norada eduardu kalninu pers.k- 071275-10828 un konta nr-LV31BATR0051A51575700.gribetos zinat vai nau kartejais krapnieks?

D Dailis Bezvārdis 05.04.2012

Protams ka krāpnieks ! Cik var kāpt uz viena un tā paša grābekļa !? Kāda izskatīšanas maksa vēl ? 100% krāpnieks !

Y YoYo 07.04.2012

Diez ko tur izskata par tavu naudu? :DDD

M murmulite 12.04.2012

Es ar šito izlasīju, kaut kā jocīgi, ka prasa izskatīšanas maksu un vēl arī maksājuma mērķi jānorāda adrese.

B baron 01.06.2012

Es nepiekritu jo sen esmu saņemis aizdevumu no ši kunga, Godigs aizdevejs, ja jums ir sabojata kreditvesture tad tikai varetu but problemas bet mana kreditvesture ir tira un es saņemu kreditu bez problemam .