www.sudzibas.lv Vivita Leismane Attieksme pret klientu.

Vivita Leismane - Attieksme pret klientu.

Facebook lapas administratore Vivita Leismane dzēš ārā komentārus no potenciālajiem klientiem, kuri vēlas pieteikties uz procedūru. Vēl pie tam raksta viņiem privātas ziņas, lai netraucējot! Kas tas par klientu servisu?! Ja ir kādas privātas antipātijas, tad tā arī vajag rakstīt, nevis izvairīties no atbilžu sniegšanas, dzēšot ārā komentārus. Uzskatu šādu klientu servisu par neatbilstošu un pat nosodošu!

Papildināts R.E. 11.07.2017

R

V Vivita Leismane 14.03.2019

Sveiks, Roland! Paldies par "sūdzību" :-) Jāpiemin, ka ne jau Tu gribi pierakstīties uz procedūru, bet kā manas māsas bijušais draugs visu laiku terorizē viņu, tieši tāpēc arī kaut kādas neadekvātus komentārus mēs likvidējam, jo tie nav profesionāli servisa novērtējumi, bet personīgas emocijas, neadekvātas.
Mēs Tev iesakām izvēlēties citu meistaru, tādu taču ir tik daudz!