Vivid.lv - Krāpšana

24.01.2022 veicu pasūtījumu no vivid.lv mājaslapas. Diemžēl šī bija tā vienīgā reize, kad neapskatījos atsauksmes un iekritu. Nav ne smaržas, ne atgriezta nauda. Rakstīju e-pastu (vairākus!) , lai atgriež, bet nekā. 04.02. Pēdējā ziņa, ka atgriezīs, bet tagad nav ne mājaslapas, ne e-pasta un telefonu neceļ. Ir sakari, tāpēc ja vēl pāris dienu laikā nebūs naudas kontā, vērsīšos attiecīgajās iestādēs. Tas nav normāli!

11.02.2022

I Inesa 01.02.2022
Krāpšana

2021. gada 6 decembrī pasūtīju matu kopšanas līdzekli. šodien - 2022. gada 31. janvārī nav nekādu zinu ne par piegādi, ne par naudas atgriešanu - uz e-pastiem neatbild, telefons izslēgts. Izskatās, ka tomēr negodīgi tirgotāji

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

T Tivi Viti 11.02.2022
krāpšana

Pasūtīju smaržas 15.01 - nav ne smaržas ne nauda. Uz e-pastu neatbild, sazvanīt nevar. Ja neatgriezīs naudu, rakstīšu PTAC

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

Crystal Mayden 13.02.2022

Ļoti daudziem šobrīd problēmas ar vivid.lv
Palīdzēs (cerams) PTAC!
Veiksmi!