www.sudzibas.lv Vivendi Neprofesionāla un ne individualizēta pieeja, dezinformācija un bezatbildība pēc tam

Vivendi - Neprofesionāla un ne individualizēta pieeja, dezinformācija un bezatbildība pēc tam

Neprofesionāla un ne individualizēta pieeja, dezinformācija un bezatbildība pēc tam es izvēlējos šo centru, jo daži mani draugi par to bija teikuši labas atsauksmes. Pirmā zvana laikā es jautāju par savu problēmu - autismu. Man teica, ka psihiatri var palīdzēt un konsultēt šajā jautājumā.

Kad pienāca apmeklējuma laiks, es uzzināju, ka ārsts nevar sniegt nekādus padomus par autismu. Psihiatrs, proti, Dr. Armands liseckis, man teica, ka viņu centra klīniskie psihologi var palīdzēt šajā jautājumā. Man izrakstīja medikamentus, pat piedāvāja antidepresantus bez iepriekšējiem testiem. Tomēr, piezvanot uz reģistratūru, man teica, ka viņi nekādi nevar palīdzēt ar jautājumiem par autismu.

Pēc tam ar cita ārsta nosūtījumu devos uz izmeklējumiem, un mans nogurums ir saistīts ar hormoniem, bet jautājumi par autismu nekļuva mazāki.

Es samaksāju 80 eiro par vizīti bez jebkāda pārbaudes saraksta, bez mājiena par individuālu pieeju un bez atbildes uz e-pastiem par situāciju. Ejiet uz savu risku, bet es esmu ļoti vīlusies.

28.02.2024

K