Vivat Solution - Krāpšana

Представляют себя компанией-банком, куда Вы будете вкладывать свои деньги, якобы накопительные инвестиции. Деньги вы сможете снять через 2-3 года и только! Суть в том, что данная компания никогда вам не отдаст вам ваши деньги. Схема состоит в том, что через пару лет они объявляют себя банкротами или переезжают в другую страну, и вы не сможете доказать ничего, чтобы вернуть свои деньги! Очень жаль, что страдают пожилые люди, которые приносят каждый месяц им свои деньги, в надежде, что через пару лет эти накопительные деньги им вернуться...

A Aiva Jēgere 11.05.2016

Meitene Karina ir sajaukusi starptautisku investīciju kompāniju ar bankas krājkontu...Minētā scenārija "prognozei" pamata nav absolūti nekāda

E Elis Elizabeth 24.05.2016

2014. gadā Latvijā uzsāka darboties organizācija ar nosaukumu Vivat Solution GmbH&Co.KG. Kompānijas informatīvajā brošūrā rakstīts, ka organizācija veiksmīgi darbojas Vācijā, Francijā, Šveicē, Beļģijā, Ungārijā un Itālijā. Vivat Solution piedāvāja potenciāliem klientiem veikt naudas investīcijas. Vivat Solution galvenā mērķauditorija bija jūrnieki, kas ir izskaidrojams ar to, ka nodokļu sistēmas nepilnības dēļ, jūrnieki aizejot pensijā praktiski paliek bez valsts nodrošinātas pensijas, tāpēc tieši šī strādnieku kategorija ir ieinteresēta nodrošināt savas vecumdienas.
Es uzzināju par šo organizāciju no draugiem, kuri stāstīja, ka viens mūsu paziņa (jūrnieks) apmeklē kaut kādus seminārus, visu laiku ir pārņemts ar jaunām idejām, par kurām viņam stāstīja semināros un viņš aicina cilvēkus arī pievienoties organizācijai. Es nolēmu izpētīt šīs organizācijas darbību, jo paziņas uzvedībai bija fanātisma pazīmes, kas ir raksturīgs gan reliģiskām, gan finansiālām sektām.
Es nolēmu apmeklēt Vivat Solution organizēto semināru “Naudas enerģija”. Semināra ilgums bija apmēram 2 stundas. Semināru vadītāja (Nelli Paško) sevi prezentējot teica, ka viņa ir šīs organizācijas ģenerāldirektors Baltijas valstīs. Interesants ir tas fakts, ka uz Vivat Solution semināriem nokļūt “no malas” praktiski nav iespējams, jo anonsējošās informācijas par paredzamo pasākumu nekur nav. Uz semināru nokļūst jau esošo biedru paziņas, draugi. Tieši tādā veidā uz šo semināru biju nokļuvusi arī es. Praktiski semināra uzstādījums bija atklāt auditorijai kaut kādas apslēptās zināšanas par naudu, kas var mainīt cilvēka dzīvi.

Pēc semināra apmeklējuma es uzrakstīju vēstuli Finanšu un kapitāla tirgus komisijai, kur norādīju, ka pēc organizācijas VIVAT SOLUTION GmbH & Co. KG rīkoto semināru apmeklēšanas un informācijas izpētes, es secināju, ka tā varētu būt jaunā tipa krāpnieciska organizācija, tā sauktais haip-projekts. Organizācijai ir vairākas pazīmes, kuras ir manu aizdomu pamatā:
1) Bizness, uz kura balstās organizācijas finansiālā peļņa, atrodas Vācijā, kas praktiski neļauj pārbaudīt darbības leģitimitāti;
2) Organizācija rīko semināru ciklu „Naudas enerģija”, kas ir dīvaini, jo atsauces uz okultismu finansiālos darījumos nav raksturīgas;
3) Organizācija potenciālos investorus meklē jūrnieku vidū, jo viņi ir tie, kuriem ir nākotnes nodrošināšanas problēma, kas ir saistīts ar nodokļu sistēmu, jo jūrnieki Latvijā praktiski nesaņem pensiju un par vecumdienu nodrošināšanu ir jārūpējas jau tagad. (Jūrnieki ir arī tie cilvēki, kuriem ir līdzekļi, kurus var investēt).
4) Interneta vietņu analītiskā mājaslapa uzrāda multitalent.info aptuveno cenu 11$, kas ir nenopietni finansiālai organizācijai, kas sola lielas naudas izmaksas .
5) Organizācija apgalvo, ka darbojas Latvijā legāli, bet izvairās no dokumentu uzrādīšanas.
Es lūdzu pārbaudīt šīs organizācijas statusu Latvijā.

Vēl viena raksturīga iezīme līdzīga tipa organizācijām ir bieža nosaukuma, nosaukuma variāciju maiņa. Tas ir tāpēc, lai cilvēkiem būtu sarežģītāk pārbaudīt informāciju. Piemēram, Vivat Solution savā darbībā izmanto sekojošus nosaukumus: 1) Vivat Solution GmbH&Co.KG; 2) VIVAT Multitalent AG; 3) VIP Solution; 4) Dein Multitalent.

D dacci 03.01.2017

VARBūT JUMS IR INFORMāCIJA- VAI IR IESPEJAMS UN KāDā CEļā ATGūT IEMAKSāTO NAUDU??
BūšU ļOTI PATEICīGA, JA PALīDZēSIET,JO RADINIECE IR IEGULDīJUSI VISU NAUDIņU šAJA KANTORī UN TAGAD Tā ļOTI NEPIECIEšAMA.

E Elis Elizabeth 24.05.2016

Starp citu, FKTK atbildēja, ka Vivat Solution nav legālā statusa Latvijā.

W westeincard 15.07.2016

Лицензия фуктука, - дело долгое и сложное. Все, что Вам удалось узнать - текущий статус. Если сравнивать среди страховых компаний- ни одна в Латвии не имеет подобной лицензии, о им она не нужна, хотя они занимаются финансовым бизнесом, и предоставляют финансовые услуги.

Фуатук не может предоставить информации третьим лицам, и рассказать все в подробностях. Существует 2 типа информации: для общего пользования, и коммерческая, которая не разглашается. Так вот, информация фуктука относиться ко 2 типу, и никому она не будет разглашаться.... Vivat solution - бывшее название, сейчас оно поменялось, т.к. поменялся немного концепт компании, и изменилась ситуация на рынке. На данный момент компания "VIVAT Multitalent AG" - ( это коммерческое название бренда, (чтоб понятнее было, пример с табачным концерном Philipp Morris. Philipp Morris - производитель, фирма, учредитель. Но выпускают такие бренды как Winston, Marlboro, и др.)) (П.С. Стоит отметить что "AG" в названии - означает акционерное общество, и получение лицензии фуктука - процесс еще более сложный и трудоемкий). Не все так просто, как Вам может показаться на первый взгляд.

Название фирмы, как Sia, (уже акционерного общества AG), не разглашается, оно и не к чему. Клиент, получающий финансовые услуги, предоставляемые акционерным обществом VIVAT Multitalent AG - заключает договор с Германией, и немецкой фирмой, на договоре написаны все данные жатой фирмы, точнее акционерного общества в Германии. При необходимости, любые документы предоставляются клиенту по запросу, а не с проста. Любая крупная компания - большую часть документов хранит в закрытом доступе, но это не является коммерческой тайной, и только по запросу - разглашается необходимая клиенту информация. Вроде бы все четко, и понятно объяснил.

A Aiva Jēgere 25.05.2016

A Aiva Jēgere 25.05.2016

Es arī tagad sāku brīnīties- ar kādām tiesībām LMT pārdod piem. Samsung un Nokia produktus!!!

J Janis G 15.06.2016

Tur ir paris gudraks,kas visus dokumentus ir sataisijusi, lai jebkura bridi varetu noliegt jebkadu lidzdalibu. Jau pec 10 minutem pie izmekletaja,es domaju,ta Nelli Pesko paraditu visus ko zin un ko pat nezin. Pagaidam viniem pietiek saprata naudu atgriezt,vismaz daleji.

T Tev Nebūs Krāpties 05.12.2016

Žēl ka šiem ,krāpnikniem pievienojies garīdznieks,macītajs, kurš tagad piesaista savus ticīgos,kas uzticas viņam.
Pats biju iesaistīts šaja kompanijā, aizgaju uz pāris seminariem, bet tad sāku uzdot parak daudz jautajumus, uz ko tik saņemu pretjautajumus. ...

D dacci 03.01.2017

Paldies, jau iepriekš- ds

D dacci 04.01.2017

Varbūt var padalīties ar pieredzi, kas ir atguvis iemaksātos līdzekļus pirms termiņa. Vai ir kādam atskaitīta nauda atpakaļ?? vai ir jēgas griezties kādās pārraudzības instancēs?//

е Ефимка 11.02.2017

Подозреваю глубоко закамуфлированная ,,пирамида,,