www.sudzibas.lv Viva nami Gaļina Krastiņa

Viva nami - Gaļina Krastiņa

Nezinu, kur ar šo šausmīgo Gaļinu Krastiņu bija ticies iepriekšējais rakstītājs, bet mana saskarsme ar šo radījumu bija pavisam nesen. Meklējot dzīvokli, atradu vienu pieņemamu piedāvājumu Iļģuciemā, Jaunsaules ielā.
Viss bija kaut cik civilizēti līdz brīdim, kad ierados apskatīt dzīvokli. Tur priekšā jau gaidīja, nepārspīlējot ap 15 cilvēkiem!
Nu labi, arī tas būtu tā kā Ok. Bet man likās nepieņemami, ka skatīt dzīvokli mums vajadzēja iet pa divām, trim ģimenēm vienlaicīgi - kāda tur skatīšana un jautāšana, tikai viens otram pa kājām maisījāmies.
Bet tad pienāca vakara kulminācija - šī dāmīte sāka kaut ko bubināt par vairāksolīšanu, tādu kā izsoles rīkošanu!!!
Kāda tur vēl izsole, ja klients ir nosaucis savu vēlamo cenu par dzīvokļa īri???
Bet ar to arī viss vēl nebeidzās. Tā kā uzkavējos nedaudz ilgāk par pārējiem, tad dabūju nākamo triecienu ... jau velkot apavus promiešanai, šis radījums man piedāvāja vienoties par dzīvokļa īri apejot pārējos īrēt gribētājus ... Protams, liekot saprast, ka viņai pašai arī lieka naudiņa nenāktu par sliktu un noderētu!

Nu sakiet, lūdzu, vai šāds radījums drīkst strādāt ar cilvēkiem???

Viņa pat neatzvanīja, lai gan zvērēja un dievojās, ka visiem paziņos par gala lēmumu.

D.

P.S. Paliek tāda pretīga sajūta pēc tikšanās ar tādām, piedodiet - stervām.

D

J jenya 19.04.2012

Patiesi pārņem liela izbrīna lasīt to, ko esiet uzrakstījis.
Es atkal varu padalīties ar pavisam savādāku pieredzi sadarbībā ar Viva Nami un māklera speciālistu Gaļinu Krastiņu. Man ar to bija vairākkārtēja sadarbība.
1) Pirku dzīvokli: Mēs kopā izbraukājām pa visādiem variantiem un beigās atradām to, ko man vajag - dzīvokli par man pieņemām naudām, saulainu, siltu... Viva Nami palīdzēja man ar kredīta noformēšanu, protams, ne jau par velti, taču par tādu summu, kas bija atrunāta līgumā un neko vairāk no manis neprasot. Pēc tik laba servisa esmu silti ieteikusi šo kompāniju un arī Gaļinu visiem savām paziņām, kurām vajadzēja pirkt/pārdot dzīvokļus.
2) Izīrēju dzīvokli: Manam saulainam dzīvoklim bija liela piekrišana - jo gribēju to izīrēt par pieņemām naudām (tā kā nebija pirkts tajos trakajos laikos, kad cenas bija vienkārši kosmoss). Protams, cilvēki ir tikai cilvēki - tāpēc daži nāca ar nokavēšanos, citi ātrāk un dzīvoklis tika izrādīts vairākiem interesentiem uzreiz. Neviens par to aizvainots nejūtās. Un kā dzīvokļa īpašnieks, neredzēju neko sliktu, ka Gaļina uztaisīja konkursu - kurš vairāk. Un kāpēc lai nē? Ja grib manu preci un gatavi par to maksāt vairāk, kāpēc lai es atsakos??? Beigās dzīvoklis tika izīrēts par 15% dārgāk nekā tika runāts sākumā. Un par to esmu priecīga un pateicīga - lieka nauda nekad nav lieka!!! Īrnieki bija ļoti labi cilvēki - kārtīgi un galvenais maksātspējīgi.
Cik man ir zināms, no manu paziņu loka daudzi ir Gaļinas pastāvīgie klienti, tas laikam kaut ko nozīmē...

O ok123 20.04.2012

полностью не согласна с выше сказанным. Получилось сотрудничать с VivaNami, а именно с Галиной Крастыня несколько раз, как покупала через ету фирму квартиру, так и сдавала в аренду. Т.к. сама в рынке недвижимости много не понимаю, то Галина сделала всё, начиная с поиска квартиры и заканчивая оформлением всех документов. Всем своим знакомым советую всегда Галину и недовольных еще никогда не было. Мне кажется уважаемый даинис проблема именно в вас. Такие комментарии, как ваш, могут оставлять только закомплексованные и несостоявшиеся в этой жизни неудачники. Советую подумать изначально о своём поведении и своих поступках.