VIVA fotostudija - Slikts serviss

Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju fotostudijā VIVA. Interneta veikalā Perkamkopa.lv iegādājos dāvanu vecākiem - 30 minūšu garu fotosesiju fotostudijā VIVA, dāvanu kartes aprakstā bija teikts, ka pēc fotosesijas mums tiks atsūtītas 50 apstrādātas bildes. Fotogrāfs Sergejs Ferdinandovs neizklausijās pat mazliet ieinteresēts , lai savu darbu padarītu kvalitatīvi. Uz lūgumu mūsu 6 cilvēku ģimeni sastādināt pareizi, lai sanāktu skaista ģimenes bilde, viņs atbildēja, lai vienkārši kaut kā sastājamies. Bijām gaidījuši kaut mazāko pretīm nākšanu, kaut to, lai atbild uz jautājumu pie kura fona labāk izskatīsimies. Un ar tām 50 apstrādātajām bildēm vispār skumīgi, jo uz to fotogrāfs atbildēja, ka tā neesot, jo kuponā tas nav norādīts. Bet nu jeb kurā gadījumā 50 bildes nesanāktu, jo tikai aptuveni 30 bildes no šīs fotosesijas bija daudz maz izdevušās. Nebūtu lieki arī pieminēt to, ka telpas absolūti nav 300 kvadrātmetru lielas, kā tiek rakstīts mājas lapā. Kā arī telpas ir nekārtīgas, ļoti labi varēja pamanīt, ka grīdas labu laiku nav slaucītas un kur nu vēl mazgātas. Kā arī daži fotostūru dekori kā piemēram spogulis bija ļoti putekļains un bildē to ļoti skaisti var redzēt. Kopumā varu teikt, ka esmu ļoti vīlusies un vēlos savu naudu atpakaļ, jo patiešām šķiet, ka savus 40 eiro esmu vējā izmetusi.

Kolta 31.12.2018

Kādu servisu Jūs gaidījāt par 40eur?

L lynnndie 31.12.2018

Ja attiecīgais pakalpojums bija piedāvāts par tādu summu, tad es arī pretī gaidīju kvalitatīvu servisu.

J jolanta85 07.01.2019

Foto studija diezgan nolaista, esmu bijusi tiešām skaistās studijās. Auksti ļoti. Bijām uz ģimenes foto sesiju. Fotogrāfs gan man patika- Igors, ļoti mierīgs, visus sakārtoja, sariktēja, arī mūsu mazo bebīti uzjautrināja, lai neraudātu. Kopumā 5 ballu sistēmā fotogrāfs-5, attieksme-5, fotogrāfijas- 4, fotostudija 2