AtrisinātaVittrans - Autoremonts

Nevienam neiesaku šo autoservisu!
Aizdevu mašīnu, jo bija problēmas ar automātisko kārbu. Servisā pateica, ka kārbai nepieciešams kapitālais remonts 450Ls un pēc nedēļas būšot gatava.
Pēc nedēļas zvanu, šie saka, ka neesot gatava, lai zvanot vēlāk..tā es ar viņiem nočakarējos 3 nedēļas, kamēr beidzot izdomāju aizbraukt uz pašu servisu un paskatīties, kas ar mašīnu tiek darīts, jo pa telefonu man visu laiku tik saka, ka gandrīz esot gatava, bet vēl mazliet esot jāpielabo... Aizbraucu, bet mana mašīna nemaz tur neatrodas, darbinieks, kuram pirms 3 nedēļām mašīnu atstāja, saka, ka neko nezinot, arī to, kur mašīna atrodoties. Beidzot sagaidīju galveno, Vitāliju, kurš pateica, ka mašīna vispār atrodoties Atlasmotorā, ka tie it kā taisot..atņēmu šiem mašīnas atslēgas un aizbraucu uz Atlasmotoru, kur, starpcitu, pirms kāda laika arī biju aizvedusi mašīnu, bet šie neko nesataisīja, tik 150 ls noplēsa.
Paņēmu no turienes mašīnu, kas, protams, nav sataisīta, visas tās pašas problēmas, kas jau bija un vēl kaut kas elektronikai sačakarēta, bāka pilnīgi tukša un akumulators izlādēts, tā es paliku uz ceļa..
"Paldies" VITTRANS UN ATLASMOTORS par vēl vairāk sačakarētu mašīnu.
Neiesaku nevienam šos abus servisus, jo tie ir visīstākie klientu krāpnieki!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.05.2016

Uzņēmuma "Vittrans" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

A ArijsNeimanis 02.03.2011

Ja tev ir suda amerikanis tad pats esi Petuhs ka esi nopircis tadu masinu un novedis lidz tadam stavoklim ka karba jaremonte! un to ka karbas remonts maksa 450ls priecajies jo tas vel ir leeti! un Atlasa cilvekus neccakaree ! reali ir masinas kam detalas maksa kosmasu ja gribi letu remontu un letas detalas tad Lada Kalina ir prieks tevis!

T TswJos13 01.10.2017

Dārgais BMW īpašniek. Tas ka tev ir sarūsējusi žurka nenozīmē ka tagat visi ir sliktāki par tevi. Kā arī tu zini kas notiek ja mētājās ar filmās dziedetiem vārdiņiem kā petuhs ko?

V Vitālijs 09.03.2011

Ja kādu mulsina iepriekš minētā informācija un rodas vēlme uzzināt arī otras iesaistītās puses viedokli, es, kā SIA "Vittrans" valdes loceklis un servisa meistars, varu sniegt komentārus par notikušo. Zvaniet: 29485790 Vitālijs