vitamini - Aptiekas

Neklausos reklamas, bet ta sanaca, noperku Menes aptieka vitamini pa 9. 18 ls uz divam nedelam, tas ir dargi . Pec tam iegaju A--- aptieka, tadi pashi vitamini maksa gandriz 2 ls letak . Un vel ta stulba reklama pa '' Skonto '' ''Kur tu kaimenene steidzas ''? --'' Uz Menes aptieku pec vitaminiem '' ! Nu neieshu vairs tur . Zales nav desa vai paprika . Krapnieki !

E Esesesseseseseses 25.02.2011

Un????? kas pēc Taviem uzskatiem vainīgi? Pērc kur lētāk! :)

T ToLigita 25.02.2011

Vitamīnu koncentrācija sievietes organismā ir tieši proporcionāla norītās spermas daudzumam!

M Maris 25.02.2011

To Ligitai, tu labak zin, tev jav pieredzes ir .

T ToMāris 25.02.2011

Skatos, ka tu arī sāc slimot ar vitamīnu trūkumu organismā!

Z Zance 13.08.2011

Ja-zales nav desa-tam ir noteikts maksimālais piecenojums. Taču vitamīni ne vienmēr ir piereģistrēti kā zāles, tie biežāk ir uztura bagātinātāji-tā, ka cenu likt var visādu un tur nu neviena aptieka nav vainīga, ka nesalīdzināji cenu kā desai, ja jau lētāk gribēji!!