www.sudzibas.lv Vitalombards Nelādējoša fotokamera kuru man iesmērēja ar meliem

Vitalombards - Nelādējoša fotokamera kuru man iesmērēja ar meliem

Labdien, Nopirku šajā vietā fotokameru bez lādētāja to ka bez lādētāja ir OK viņa mums iestāstīja ka kamerai ir navigācijas lādētājs nu OK nopirkām lādētāju bet izrādās kameru nelade zvanīju uz iestādi saku ka nelade viņa man saka ka tā nevar būt viņš lādējot, interesējos pa kameru Sony centra izrādās ka kamerai ir pavisam savādāks lādētājs nevis kā pārdevēja man teica, zvanu uz Vita lombardu saku vedīšu atpakaļ lai atgriez man naudu viņa man pasaka ka neņems, tas ir normāli? Jūsu darbs ir melot un iesmērēt cilvēkiem mantas kuras nevar uzlādēt utt?

Za

hartijs 23.02.2020

Ko tad pērc apšaubāmos kantoros!

Tu Turkey901 23.02.2020

Protams, viņu darbs ir uzpirkt no zagļiem un narkomāniem mantu, un tad visādiem zaļknābjiem to iesmērēt.
Ja šāda situācija Jūs neapmierina, tad uzreiz Sony centrā bija jāpērk, lombardā arī nestrādā fototehnikas eksperti, kuri nekļūdīgi noteiks nepieciešamo lādētāja veidu/ modeli!

Džozefīne 23.02.2020

Jā, tieši tā, jo kaut kā jau tā prece ir jāpārdod. :D