Vitalombards - Krāpšana

Izpirku ieķīlāto telefonu. Atklājās ka kāds no darbiniekiem posmā kad telefons atradās pie viņiem veicis abonēšanu kautkadam spēlītēm. Tāpat pēc diviem mēnešiem atklājas meitas telefonam. Jau vairāk kā 40€ esmu samaksājusi jo kādam nagi niez līst pie svešām mantām.

Komentāri (4)

Good Intentions 14.05.2022

Ieķīlājāt telefonu ar sim karti?🤔

Good Intentions 14.05.2022

Varbūt meita veica abonēšanu un neatzīstās?😃

S Spuris 14.05.2022

1.Kapēc tad neatslēdzat pakalpojumu? To var viegli izdarīt atsakoties no abonēšanas.
2.Vai varat pierādīt ,ka ir veikta abonēšana kamēr telefons atradās lombardā? Tādā fgadījumā Jums ir lielas izredzes konkrētu uzsākt tieslietu pret lombarda rīcību,jo viņi ir ''līduši'' svešā mobilajā,kas skar ar privātumu kā arī veikuši abonēšanu.Rakstiet iesniegumu policijā.
Nav saprotams,kapēc liekot telefonus lombardos neesat izņēmusi SIM kartes ārā! Tagad par savu dumjību arī veicat maksas.

Vita Lombards 16.05.2022

Labdien!

Līdz šim brīdim Vita Lombards nav saņēmis Jūsu iesniegumu par Jūsu aprakstīto situāciju, tāpēc lūdzam nosūtīt pilnu situācijas aprakstu uz Vita Lombards e-pastu - [slēpt]@vitalombards.lv, pievienojot pamatotus pierādījumus tam, ka laika periodā, kad sūdzībā minētie mobilie telefoni kā ķīlas priekšmeti atradās Vita Lombards filiālē, ir izmantoti mobilā telefona aplikāciju abonēšanai, lai Vita Lombards varētu izvērtēt Jūsu sūdzības pamatotību.

Informējam, ka Vita Lombards klientu apkalpošanas speciālisti pirms ķīlas priekšmetu pieņemšanas veic mobilo telefonu pārbaudi, lai varētu noteikt to novērtējumu, pēc līguma noslēgšanas mobilie telefoni, kas pieņemti kā ķīlas priekšmeti, izslēgti tiek glabāti noliktavā un netiek izmantoti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes