Vitalombards - Krāpšana

Izpirku ieķīlāto telefonu. Atklājās ka kāds no darbiniekiem posmā kad telefons atradās pie viņiem veicis abonēšanu kautkadam spēlītēm. Tāpat pēc diviem mēnešiem atklājas meitas telefonam. Jau vairāk kā 40€ esmu samaksājusi jo kādam nagi niez līst pie svešām mantām.

S Spuris 14.05.2022

1.Kapēc tad neatslēdzat pakalpojumu? To var viegli izdarīt atsakoties no abonēšanas.
2.Vai varat pierādīt ,ka ir veikta abonēšana kamēr telefons atradās lombardā? Tādā fgadījumā Jums ir lielas izredzes konkrētu uzsākt tieslietu pret lombarda rīcību,jo viņi ir ''līduši'' svešā mobilajā,kas skar ar privātumu kā arī veikuši abonēšanu.Rakstiet iesniegumu policijā.
Nav saprotams,kapēc liekot telefonus lombardos neesat izņēmusi SIM kartes ārā! Tagad par savu dumjību arī veicat maksas.