Vitalombards - Bojājums

Šodien 05.06. 20 devos uz vitalombards ieķīlāt zelta gredzenu, jaunais vīrietis kurš strādāja ilgi pētīdams gredzenu pateica, ka tas neesot nemaz zelta, vēl brīdi pētot to gredzenu pateica, ka tas esot sudraba gredzens kaut prove gredzenam ir 585. Braucot mājās konstatēju, ka gredzena iekšpuse ir bojāta, saskrāpēta. Ko darīt šajā situācijā, jo pierādīt vairs neko nevar. Vienkārši interesanti kādā veidā tiek noteikts vai tas ir zelta izstrādājums vai nav, ja pārbaudes laikā tiek tas bojāts
intereses pēc vēlāk devos uz citu lombardu kurā man apstiprināja, ka jā, tas ir zelta gredzens.

BondsBonds 05.06.2020

Kur ir tas cits lombards? Adrese? Kurš to apstiprināja?

A Anna 05.06.2020

Banknote, Pērnavas ielā, gredzenu novērtēja cilvēks kas tajā brīdī strādāja

Un kāda tur kompetence?

A Anna 05.06.2020

Nu zeltu no sudraba atšķirt prot

BondsBonds 05.06.2020

Es arī atšķiru dejas no ērotiskām dejām.

A Anna 05.06.2020

Nu super. Bet man gan vairāk interesē kā šis jaunais cilvēks pārbaudīja gredzenu, skrāpējot ar vīli vai kā, ja ir radies bojājums.. Un vai maz tā var rīkoties?!

V vitols 05.06.2020

A ko darīt, ka lombardā Daunis pieņemts darbā!

A Anna 05.06.2020

Nu zeltu no sudraba atšķirt prot.

B BadOzy 09.09.2020

Pēc principa Lombarda darbiniekiem ir japajautā atļauja vai drīkst skrāpēt, ja viņš atļauju nepaprasija tad viņš ir vainīgs, bet cik zinu darbinieki vispirms pajautā