www.sudzibas.lv Vitalombards Darba intervija

Vita Lombards - Darba intervija

Pēc CV atlases saņēmu uzaicinājumu uz darba interviju, kuru vadīja jauns vīrietis. Vakance - lombarda darbinieks. Darba intervijas laikā tika uzdoti jautājumi, kam nav pilnīgi nekāda sakara ar veicamo darbu. Jautāja par ģimenes stāvokli un bērniem. Ja ir bērni, tad tas ir slikti, jo bērni mēdz slimot un darbinieks nevar iziet darbā. Acīmredzot priekšroka tiek dota tādam cilvēkam, kam nav bērnu. Vēl bija jautājumi par līzingiem un kredītiem, vai man tādi ir. Vai dzīvoju savā dzīvoklī vai īrēju, vai ir hipotēkārais kredīts utt. Šie jautājumi tika pamatoti ar to, ka darbinieki mēdzot apzagties, it īpaši, ja viņiem esot kredītsaistības. Un arī jāatnes izziņa no policijas. Man palika tāds iespaids, ka visi potenciālie darba kandidāti tiek uzskatīti par zagļiem.

Z