Vitalijs Šaruns (Vitalijs Sharuns) - Krāpšana

Persona Vitalijs Šaruns (Vitalijs Sharuns) saņem naudu ar pārskaitījumu uz savu bankas kontu paysera bankā (konts var būt arī citā bankā) par it kā pārdodamo mobilo telefonu, uzrādot, ka atrodas kādā tālākajā Latvija pilsētā, piedāvājot nosūtīt preci caur pakomātu. Naudu saņem, bet preci nesūta. Tirgo ar gaisu, naudu atpakaļ neatmaksā. Nomainīja priekšapmaksas telefona numuru un tagad, drošvien, darbojas tālāk, bet ar citu telefona numuru. Esiet vērīgi, raksta krieviski gramatiski pareizi, runā krieviski caur whatsappu mierīgā balsī, iztēlojoties par kārtīgu personu. Stāsta pasaciņas un piesavina naudu.

Эта персона vitalijs šaruns (vitalijs sharuns) получает деньги за товар на счет в банке paysera, а обещанный товар не высылает. Деньги не возвращает. Торгует воздухом, выманивая предоплату, товар не высылает.

Good Intentions 30.07.2022

🤦‍♂️

S Suitfree 31.07.2022

не вы серьезно хотели купить iphone x за 160евро, когда он стоит 1500е?