www.sudzibas.lv Vita Zitmane Negatīva pieredze

Vita Zitmane - Negatīva pieredze

Mana vizīte pie ārsta kardiologa diemžēl bija ļoti negatīva
samaksāju 50 eiro par vizīti, uzdeva jautājumus par manu profesiju. Par latviešu valodas zināšanām. Labi nenokārtoja eksāmenu. Negribētu vēlreiz iet pie šī ārsta. Es neiesaku
es meklēšu citu ārstu

I Ilze_sx 21.03.2023

Mana pieredze ar Vitu Zitmani arī diemžēl bija ļoti negatīva. Attieksme pret mani izteikti nihiliska, nievājoša, familiāra, viss ko saku vai jautāju tiek atspēkots ar neapstiprinātiem pieņēmumiem un minējumiem. Kad tiek uzrādīta pirms šīs vizītes veikta EKG ar redzamām novirzēm no normas, Vita Zitmane atļaujas to apšaubīt un pateikt ka EKG ārsts to iespējams ka nemākulīgi veicis un ka EKG neko neparādot. Regulāra sporta zāles apmeklēšana Vitai Zitmanei liekas veselību, sirdi bojājoša nodarbe. Pukst par to, ka nāk te visādi veseli cilvēki, traucē viņu ar neesošām problēmām. Ļoti negatīva attieksme pret darbu, neko neizskaidro. Pēc katra uzdotā jautājuma, asi un īsi atcērt pretī. Rodas sajūta ka daktere iztraucēta kādā svarīgā nodarbē un ka man ātri jāpazūd no kabineta. Lieki piebilst ka 20 minūšu apmeklējums ARS, Skolas 5 pie Vitas Zitmanes izmaksā 55.00 EIRO.
Ņemot vērā darba kvalitāti un attieksmi rodas jautājums par šīs kundzes kā kardioloģes kompetenci.
Silti iesaku izvairīties no šī ārsta apmeklējuma.

L Lietotajs5 21.03.2023

Pilnigi piekritu

I Indra Un Jānis 29.08.2023

Pilnīgi piekrītu! Nekad dzīvē neieteiktu vērsties pie kardioloģes Vitas Zitmanes. 2022.gada jūlijā biju vizītē, jo pēc C19 Pfizer vakcīnas sākās dažādas veselības problēmas, tajā skaitā ar sirdi. Kad konsultācijas laikā sāku stāstīt par vakcīnas nelabvēlīgo ietekmi, viņa mani rupji pārtrauca, ņirgājoties teica, lai beidzu izdomāt un skraidīt pa dakteriem, jo traucēju viņu darbu. Visu konsultācijas laiku smīkņāja, bija aroganta.
Nez ko tagad šī nožēlojamā daktere saka, jo tagad taču ir pierādīts, ka vakcīnas rezultātā tika nonāvēti cilvēki un sagrautas veselības cilvēkiem visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā. Tajā skaitā arī mana veselība ir sagrauta un ir ārstu apstiprinājums. Šādu dakteri būtu jātiesā par to, ka pieļāva vakcināciju, apzinoties to, ka tā grauj veselību.