LV RU

Vita Lakša - fizioterapeita prakse - Briesmīga attieksme

Pirmo reizi saskāros ar tik briesmīgu attieksmi.
Bērnam 8 mēn. , nerāpo - nolēmu vērsties pie bērnu speciālista.
Ieradāmies uz norunāto tikšanos - mūs sagaidīja nevisai silti, nepaspejām ienākt iekšā, kā vita nolamāja mani - cik nepareizi es turu bērnu uz rokam - ok, uzreiz jautāju kā būtu lābāk un pareizāk. Teikšu godīgi, ļoti pozitīvi uztveru konstruktīvu kritiku, un priecājos augt, laboties un mācīties. Taču šī konkrētā dāmā pārsteidza mani tik ļoti - ka nolēmu rakstīt savu pirmo sūdzību dzīvē.
Vita, pat neiedomājās veidot kontaktu ar bērnu, lika nolikt uz tepikīša (ja nu gadījuma bērns vems) , uz ko teicu ka prasti nevemj, bet nu ok - sekoju tālākam vitas instrukcijām. Vita turpināja lasīt garu lekciju, ka berns ir ir vājš, greizs, nepareizs, māte dara visu nepareizi, shim visam sekoja nakotnes paredzēšana - ka jau rapojot nepareizi smadzenes bērnam strāda nepareizi, kas nakotne aizkavēs kognitīvo funkticiju darbibu. Es lielā apmulsumā mēģināju izprast kad notiks vingrošana, pa to laiku bērns nobijies skatījas lielam acīm uz notiekošo, tad vita (bez iepriekšējiem mēģinājumiem pat elementaras sasveicināšanas ar bērnu) paņēma viņu uz rokam, kam loģiski sekoja bērna raudiens. Tad vita teica, ka berns ir izlutināts, dzivojas tik pa mātes rokam un viņa nevarēs ar viņu darboties. Tad lūdzu paradīt mums iespējamos vingrinājumus, uz ko sekoja paris demonstrācijas, turpinot lekciju par to cik slinks berns, cik viss ir ielaists.
Es pārbijusies, jo nākot turp pat uz brīdi nebiju domājusi, ka mūsu situācija ir “tik” briesmīga, smaksāju 30 euro par lielisko pieredzi. Vita vel uzhautāja, vai čeku vajadzēs... Nē Vita, čeku atstāj sev.
Tiešam grūti iedomāties, ka ar šadu attieksmi kads atgriežas - varbūt arī man vnk palaimējies trāpīt uz vitas nejauko garastāvokli. Bet noteikti neieteikšu māmiņam nekādā gadījuma šo speciālisti. Par viņas profesionālām spējām spriest nevaru - līdz tām netikām. Ka cilvēks, kas strādā ar bērniem un māmiņam - rupja, netaktiska, pasīvi agresīva, bez empātijas spējām.

An

Komentāri (1)

Saivii 09.06.2019

Taadas aarstes vecmeitas te Latvijaa no postpadimijas palikushas ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes