www.sudzibas.lv Viss Tieshi Maajaas Fantastisks katalogs

Viss Tieshi Maajaas - Fantastisks katalogs

Gribeeju visiem pastaastiit par kaadu jaunu katalogu, kuru nesen sanjeemu savaa pastkastiitee. Iznaacis taads jauns pasuutiijumu katalogs "Viss Tieshi Maajaas". cik esmu ieveerojusi tur ir viszemaakaas cenas par visiem.
apkalposhana vienkaarshi ideaala. zvani tiek pienjemti uzreiz, atliek tik apmaksaat pasuutiijumu un uzreiz prece ir klaat.
straadaaju liidz 23. paluudzu vai var piegaadaat arii veelaak, jo man ljoti to vajadzeeja tajaa dienaa.
bez probleemaam, kurjers bija klaat pat pus 12 naktii. un nekaadas papildus maksas.
taa jau viszemaakaas cenas un veel diennakts piegaade.
vienkaarshi ideaals veikals.
iesaku tur iepirkties visiem!
www.atrisini.lv

L LLLL 21.01.2009

Aha! Tūlīt palēkdamies skiešu!!!

L Laura 23.01.2009

Ja ir tāda mājaslapa un tik mazs piedāvājums, tad jau nekas cits neatliek kā piegādāt pat pusnaktī.

A Asnate 24.01.2009

pilnigu piekritu Tev Lilita.
pec Tava ieteikuma pasutiju no viniem datoru.
tik zema cena nav nevienam. atveda atrak ka solija un iedeva lielu atlaidi nakamajam pirkumam!

. ...kl 24.01.2009

Neticu!!!

. ...kl 24.01.2009

:) Aizdomīgi lētas preces. Skat, ka vēlāk nav jāraud...

A Asnate 26.01.2009

nu nopeerc kaut ko, peec tam redzeesi, ka raduaasi aiz laimes, ka Tev izdevaas tik leeti iegaadaaties!

D Dr.Akula 26.01.2009

Domāju ielikt saiti savā lapelē, jauns progresīvs, vēl nedzirdēts brends, bet labi, ka ieskatījos. Kaut ko šausmīgāku visā plašā www neesmu redzējis. Sevišķi sadaļas PIEGĀDE UN GARANTIJA. To jau nevar nevienam rādīt. Tas izskatās apmēram tā: "Ja kaut ko neredzi, tad piedomā pats!"

A alexa 29.01.2009

Lilita! Beidz reklamēt to mājaslapu jebkurā iespējamā komentārā...brunis- acīmredzot esi tu pati

Es neesmu brunis!

Es neesmu Lilita!

Es esmu Lilita + Brunis!

Es esmu Plampačs

L Lilita 29.01.2009

kas tad ir vainas lapaam "Piegaade" un "Garantija"?

S sss 17.02.2009

Nu nezinu, kas tur ir ar tām precēm, bet dikti aizdomīgi tas viss liekās...ka tik atkal nav kārtējie čakarētāji - samaksā par kāroto preci un mēs par tevi aizmirsīsim, jeb arī atsūtīs nezin ar kādiem tehniskiem un vizuāliem defektiem, ka par garantiju vispār varēsi aizmirst, jo kārtējo reizi vainīgs jau būs pats patērētājs, kurš nav instrukcijai atbilstoši lietojis preci...maz ir dzirdēts??? Un tā lapa - pilnībā piekrītu Dr.akula - kaut ko šausmīgāku visā plašā www. es arī neesmu redzējusi. Acis var izmežģīt cerībā kaut ko saskatīt!!!

A Asnate 26.02.2009

te kaadam laikam jaaaiziet pie acu aarsta, ja nevar tur saskatiit.
vismaz nav kaa visur citur viss melns, te vismaz ir cits stils.
un cenas tieshaam ir viszemaakaas.
un piegaade, cik esmu njeemis no vinjiem vienmeer notiek aatri un preceem nav bojaajumi un tie nav nekaadi braakji.
nopirku pie vinjiem origjinaalo Iphone 3G 16GB par 250 Ls.
straadaa ideaali un nekaadu probleemu.
bet citos Latvijas interneta veikalos vinjsh maksaa ap 500 Ls un tad veel meegjina iesmeereet nevis Iphone, bet ScIphone, kas ir leets pakaljdarinaajums.

L Lace 11.02.2011

Neuzkeraties uz krapniekiem atrisini.lv, pec naudas parskaitisanas pazud ar galiem, pasi sevi slavina. Pret siem krapniekiem ir uzsakts kriminalprocess, ludzu cietusie atsaucaties uz epastu [slēpt]@inbox.lv