www.sudzibas.lv VisasDurvis, AllDoors, SIA Ecofreys Krāpšana, neatbilstoša prece un atteikšanās veikt nomaiņu vai kompensāciju

VisasDurvis, AllDoors, SIA Ecofreys - Krāpšana, neatbilstoša prece un atteikšanās veikt nomaiņu vai kompensāciju

Iegādājis durvis uzņēmumā ar nosaukumu Alldoors jeb Visas durvis virs 8000eur. Juridiski rēķinu piestādīja SIA Ecofreys. Laikam tā pareizi sauc uzņēmumu. Piegādāja durvis ar vairāk kā 2 mēnešu nokavēšanos. Zvanot katrreiz minēja ka nākamnedēļ. Durvis piegādāja neatbilstošos izmēros (pat 10cm) un neatbilstoši pasūtījuma specifikācijai. Nevar teikt ka kļūdījās. Pārdevējs tagad neceļ telefonu un nevēlās atrisināt radušos situāciju. Atkal tikai velk garumā.
Uzskatu ka pārdevējs Krāpjas lai tik vairāk nopelnītu.
Tagad mājas interjers ir sačakarēts.

Noteikti neiesaku nevienam šo kompāniju.