www.sudzibas.lv Visas durvis un akmens SIA vai All Doors Pasūtījuma izpildes ilgums, nekvalitatīvi pakalpojumi.

Visas durvis un akmens SIA vai All Doors - Pasūtījuma izpildes ilgums, nekvalitatīvi pakalpojumi.

Uzņēmums nodarbojās ar ēku durvju tirdzniecību. Manā gadījumā darījums nav atrisināts 11 mēnešus. Sākumā vilka gumiju aizbildinoties, ka nav materiāls, tad rūpnīca esot pārslogota, tad transportu nevarot organizēt. No avansa līdz piegādei pagāja 7 Mēneši. Tad nākošā problēma uzņēmuma atsūtītais galdnieks pieļāva rupjas kļūdas mērījumos. Derēja tikai divas durvju vērtnes no piecām. Sasolīja ka labos kļūdu, atsūtīja citu galdnieku. Šodien ir jau 11 Mēneši kā nekas nav izlabots. Kā vēlāk uzzināju no uzņēmuma šofera-kurjera, ka uzņēmums piekopj nelietīgu stratēģiju attiecībā pret mazajiem klientiem. Paņem avansa maksājumus 50% apmērā un to apgroza citu darījumu veikšanai, piemēram lielā objektā (skolā) veic durvju nomaiņu. Čaļi ofisā ir Super laipni utt. , bet varbūtība ka jūs apčakarēs ir 70%. Neiesaku šo uzņēmumu. Dokus nelikšu, lai paši atrod mani un atrisina līdz galam iesākto darījumu. Ļoti ceru, ka tāda veida uzņēmējdarbība pilnībā tiks iznīcināta Covid 19 apstākļos.

E engineer1986 06.07.2020

Problēma atrisināta!