www.sudzibas.lv Visas durvis un akmens SIA vai All Doors Pasūtījuma izpildes ilgums, nekvalitatīvi pakalpojumi.

Visas durvis un akmens SIA vai All Doors - Pasūtījuma izpildes ilgums, nekvalitatīvi pakalpojumi.

Uzņēmums nodarbojās ar ēku durvju tirdzniecību. Manā gadījumā darījums nav atrisināts 11 mēnešus. Sākumā vilka gumiju aizbildinoties, ka nav materiāls, tad rūpnīca esot pārslogota, tad transportu nevarot organizēt. No avansa līdz piegādei pagāja 7 Mēneši. Tad nākošā problēma uzņēmuma atsūtītais galdnieks pieļāva rupjas kļūdas mērījumos. Derēja tikai divas durvju vērtnes no piecām. Sasolīja ka labos kļūdu, atsūtīja citu galdnieku. Šodien ir jau 11 Mēneši kā nekas nav izlabots. Kā vēlāk uzzināju no uzņēmuma šofera-kurjera, ka uzņēmums piekopj nelietīgu stratēģiju attiecībā pret mazajiem klientiem. Paņem avansa maksājumus 50% apmērā un to apgroza citu darījumu veikšanai, piemēram lielā objektā (skolā) veic durvju nomaiņu. Čaļi ofisā ir Super laipni utt. , bet varbūtība ka jūs apčakarēs ir 70%. Neiesaku šo uzņēmumu. Dokus nelikšu, lai paši atrod mani un atrisina līdz galam iesākto darījumu. Ļoti ceru, ka tāda veida uzņēmējdarbība pilnībā tiks iznīcināta Covid 19 apstākļos.

E engineer1986 06.07.2020

Problēma atrisināta!

P Putniņš 21.08.2020

Pilnīgi pievienojos šai sūdzībai par Visas durvis un akmens SIA. Ar mani notika ļoti līdzīgi. Atsūtītais galdnieks nerunāja latviski un nepareizi sarakstīja durvju vēršanās izmērus un virzienu. Apgalvoja, ka nekad šāda tipa durvis neesot nedz redzējis, nedz licis, nezinājis, ka firma tādas reklamē. Piegāde vilkās n-tos mēnešu, ar lūgumu vislaik pagaidit dienu, nedēļu. Solījumi bira. Ka piegādās un nedēļas laikā pieliks. Pēc tam viņu meistari izvairīgi bija uz durvju ielikšanu, " ak, Jums tikai vienas durvis", viens lika zvanīt otram, gaidīt stundām uz atzvanīšanu, līdz negribīgi ielikšana tika apsolīts ielikt pēc var teikt, mēneša, un atkal, pieejams ir tikai šis galdnieks, kas šīs durvis uzmērīja un nekad nebija licis. Atklājās, ka nav atsūtīs rokturis un aizgrieznis, par kuru samaksāju un masīvas daudzprofilu durvju alumīnija kārbas sānu daļas ir par garu, jāmeklē specifisks instruments nogriešanai, kas ne katram ir pieejams. Tā arī meistars ielikšanai neparādījās. Nevienam neiesaku pirkt pie viņiem specifiskas durvis, jo pēc tam praktiski neiespējami atrast meistaru, kas piekrīt šīs durvis ielikt, izmeklējos visur.

A Alldoors.lv 06.11.2020

Labdien!

Visupirms, mēs ļoti atvainojamies par problēmām, kuras, protams, negribot, esam Jums sagādājuši!

Diemžēl jāsaka, ka tieši COVID-19 epidēmija ļoti stipri ierobežoja mūsu pašu iespējas, kā arī loģistiku un koordināciju ar mūsu piegādātājiem, Baltkrievijas partneriem.

Esam gan pateicīgi jums par Jūsu pacietību, un gandarīti, ka varējām līdz galam paveikt iesākto darba uzdevumu.

Taču mums arī ir jāsaka, ka informācija par mūsu uzņēmuma biznesa ētiku neatbilst patiesībai: mūsu pozitīvā attieksme pret klientiem nav atkarīga no klienta dotā darbuzdevuma apjoma. Šāda pieeja būtu ne tikai amorāla, bet arī – ilgtermiņā – tik tiešām iznīcinoša biznesam.

Ļoti ceram, ka Jūsu iespaids par mums – pēc darbu pabeigšanas – tomēr ir mainījies uz labo pusi, kat ari kļūdas no mūsu puses tik tiešām tika pieļautas.

Katrā ziņā, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs varētu atzīmēt, ka sūdzība ir zaudējusi savu aktualitāti, nospiežot “zaļo podziņu”.

Iepriekš pateicoties,

cieņā,

Alldoors.lv

A Andris 03.05.2021

Pilnībā piekrītu iepriekšējām sūdzībām.
2020. gada augustā pasūtīju piecas durvis.
Atbrauca Alldoors ieteiktais durvju uzstādīšanas meistars, noņēma visu durvju izmērus. Ar četrām iekšdurvīm piegādes problēmu nebija, vienīgi meistars vēl līdz galam nav visus darbus pabeidzis.
Piegādes termiņi bija daudz lielāki kā tika solīts.
Ar ārdurvīm gāja grūti. Sākumā tika atvestas nepareiza fasona durvis. Mēs tās neņemam. Gaidām atkal 4-6 nedēļas. Atveda īstas durvis, sazinājos ar meistaru un sarunājām laiku. Meistars gandrīz vienmēr var atbraukt ne ātrāk kā pēc divām nedēļām.
Pēc tam izrādījās, ka durvīm ir vajadzīgi papildus paplašinājumi, par ko meistars pie mērīšanas nebija iedomājies. Tas atklājās tikai pēc tam, kad durvis bija jau ieliktas eņģēs. Paplašinājumus pasūtījām atsevišķi pēc meistara nomērītajiem izmēriem un gaidījām 4-6 nedēļas.
Kad beidzot tikām pie uzstādīšanas, meistars konstatēja, ka durvju slēdzene ir izfrēzēta par mazu. Ko darīt? Durvis jāved uz galdniecību, lai izfrēzētu pareizu izmēru. Atkal gaidam.
Man radās sajuta, ka firmai ar meistaru nav kaut kas kārtībā ar savstarpējām attiecībām, jo to mierīgi varēja izdarīt uz vietas.
Saņemot paplašinājumus zvanu meistaram, lai brauc pabeigt.
Izrādās, ka nevar piestiprināt paplašinājumus, vajag vienu malu izfrēzēt.
Atkal jāved uz darbnīcu.
Tāda sajūta ka Alldors ņirgājas par klientu.
Un Alldoors, darbinieka solījumi nedēļu garuma...
No solītajām 4-6 nedēļām šobrīd ir pagājuši gandrīz 9 mēneši, bet darbi nav pabeigti.
Ja gribat problēmas ilgtermiņā, iesaku izmatot SIA “Visas durvis un akmens pakalpojumus”!