www.sudzibas.lv Visadri ēdiena kvalitāte

Visadri - ēdiena kvalitāte

Parasti esmu diezgan pacietīga, bet šoreiz pat man gribas ko teikt, iespējams tāpēc, ka, lai gan tikko skaitās, ka paēdu pusdienas, jūtos izsalkusi. Tātad, distancējoties no tā, ka no brīža, kad ienācu "Visdaros", līdz brīdim, kad saņēmu ēdienu pagāja gandrīz stunda, visas manas gaidas, kas saistījās ar lasi zilā siera mērcē ar sautētiem dārzeņiem, sagruva brīdī, kad man atnesa pasūtīto. Patiesībā, vienīgais, kas no visa bija ēdams bija lasis (par laimi). Gaidīto sautēto dārzeņu vietā bija pāris siltas pākšupupiņas, daži brokoļa un marinētu puķkāpostu gabaliņi. Kā piedeva šiem sautētajiem dārzeņiem līdzi nāca kaudzīte ar konservētiem aukstiem burkāniem. Tam visam karalistki pāri klājās salāta lapa un loku stumbri. Protams, izpratne par to, kas ir sautēti dārzeņi, katram ir sava, tomēr gribas atzīmēt, ka "Visdaru" personāla izpratne par ēdiena garšu un kvalitāti ir stipri vien apšaubāma. Jāpiezīmē, ka ar šī vieta neizceļas ar reālai kvalitātei atbilstoši zemām cenām. Starp citu, šīs stundas laikā pie blakus galdiņa kundzei atnesa gaļas pankūkas ar pūdercukuru.
Šī noteikti ir vieta, kur neatgriezīšos!

K

L Līga 04.02.2009

Fui, es arī tur vairs neēdīšu.Vienu reiz bijām, protams ilgi gaidījām pasūtījumu, un viss bija tik pretīgi taukains, ka gandrīz apvēmos, liellopu gaļa arī bija kā dzēšgumija :(