www.sudzibas.lv Vip Tattoo Murgs, nē mācības

Vip Tattoo - Murgs, nē mācības

Sveiki, visiem! Gribu jūsu uzmanību pievērst Vip Tattoo mācību centram Jāņa Šimanovska mācību centra "Biznesa Ideju Centrs" vadībā esošajiem mācību kursiem. Esiet uzmanīgi no šī krāpnieks Jāņa Šimanovska, neiesaku nevienam pat savām ienaidniekam apmeklēt, slēgt līgumu vai kā savādāk atbalstīt šo krāpnieku iestādi. Es, diemžēl, kļuvu par viņa upuri, kuru viņš ir apšmaucis uz naudu. Īsumā paskaidrošu šo nepatīkamo situāciju... Lai esat uzmanīgi un ne pieļaujat tādu pašu briesmīgu kļūdu un vilšanos kā es!
Tātad, permanentā make up kursi notiek pašmācības ceļā, pašam individuāli lasot materiālus. Jānis šimanauskis nepiedalās mācību procesā, jo guļ blakustelpā ar iepriekšējā vakarā gūto alkohola izraisītajām blakussekām un attaisnojumiem par bērniem. Katru nodarbību kavē sākot no 1h līdz 4h... Kur mācības notiek tikai pašmācības ceļā... Tā ir viņa stratēģija kā kursantiem iemācīt šo apgūstamo kursu... Murgs, nē mācības...
Labi, ka aizgāju tikai uz pāris nodarbībām, lai saprastu ka jālauž līgums... Taču naudu atdot atpakaļ viņš nav ieinteresēts... Sarakstē ar Jāni viņš izsaka reālus draudus...
Pretīgs cilvēks... Bet šobrīd attiecīgās iestādes jav strādā ar šo krāpnieku... Tādēļ gribu jūs brīdināt, lai izvairīties no šī krāpnieka!

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes