www.sudzibas.lv VIP smile zobu balinasana

VIP smile - zobu balinasana

Si firma-vipsmile piedava zobu balinashanu.Reklame sho pakalpojumu ka ipsashi saudzejoshu un pilnigi nekaitigu jusu zobu emaljai, pec modernas asv tehnologijas, kas pilniba neatbilst patiesibai!Ta nav pat zobarstnieciba, bet piedava tikai zobu balinashanu.NEVIENAM neiesaku izmantot sho pakalpojumu!man pec ta bija pilniba sabojata zobu emalja, zobi kluva pilni ka caurspidigi un nenormali jutigi un no lupu iekshpuses nonaca aada.kad sapratu, kads ir rezultats pec shis proceduras, aizgaju pie normala zobarsta, kas man pateica, ka es vispar ar galvu neesu domajusi, ejot uz shadam kaktu ietadem.
Tiesham NEVIENAM neiesaku, ja nevelaties par letu naudu sabojat savus zobus!
Vinji atrodas shobrid kr.barona iela, bet teica, ka adrese driz mainishoties, taka esiet ludzu uzmanigi ar sho ietadi.

E

E eva-zee 01.01.2013

piekritu!

T Tanja34 16.01.2013

Pilnīgi piekrītu!!! Tikko atgriezos no šī kaktu kantorīša... Zobi sabojāti!!! Skumji, ka šo komentāru neizlasīju pirms devos uz šo pagrīdes kantori :( Domāju, ka arī meitenei, kura it kā veica šo procedūru (kaut gan pārsvarā darbojies pats), viņa tikai paskaka, ko darīt, un tu pats visu liec mutē), nav atbilstošas izglītības. Tā kā kakta kantorīša izskats nebūt neatgādina zobārstniecības kabinetu, pat domāju pajautāt kādu dokumentu, kas apliecinātu, ka šī meitene drīkst veikt šādas procedūras... Diemžēl nesaņēmos nekrietnības... Tagad atliek iet pie savas labās zobu dakterītes un izstāstīt savu stulbumu, un, protams, atvērt maciņu plašāk... VISI, VISI, VISI, kuri vēlas saglabāt savus zobus veselus, nekādā gadījumā šo kantorīti neapmeklējat!!!

E Escada 04.02.2013

Pilniigi piekritu! Pati izbalinaju sheit zobus 2 nedeljas atpakal! Pirmas 5 dienas nevareju normali eest, zobi bija ljoti juutiigi - nerunajot jau par to, ka nebija iespejams vinus normali iztirit, jo tie patiesi bija ljoti juutiigi! Pec proceduras visa aadaa mutes iekshpusee bija krunkaas, kas pec tam nogaja nost vispar! Kaa arii uz zobiem ir izvedojies taads kaa aplikums, cik es saprotu, tas ir tas balinashanas geels, kas ir pielipis pie zoba un pats nenak nost - tagad izskatas, ka kads uz zobiem ir slakstinajis baltu krasu, ko nevar dabut nost! Ritdien eju pie sava zobarsta, lai nopucetu zobus ar balinoshu zobu pastu - cerams, ka vinam sanaks dabut tos geela paarpalikumus nost!
Patiesi, luudzu neizmantojiet sho pakalpojumu!

V vipsmile 04.02.2013

Уважаемые eva-zee и Tanja34, огромная просьба обратиться лично к администрации фирмы со своими претензиями.

V vipsmile 04.02.2013

A Anzhelika 21.02.2013

Господи, я в шоке с того, какие же необразованные у нас люди. Вы вообще почитали хотя бы в интернете информацию о процедуре на которую идете? Естественно лазерное(как и фото) и другие методы отбеливания) ПОРТЯТ зубы! Когда я себе делала отбеливание, я не могла разговаривать 5 дней! я думала, что коньки отброшу, я не могла есть и не могла пить, но я знала на что шла. А Вам советую сначала думать головой, а не задним местом!

O onedaybe 07.03.2013

Liels liels fuj iestaadei, es aizgaaju uz to bomzhatnjiku pat peec sho komentaaru izlasiishanas, ak dievs kas tas par pagrabu, kaada attieksme, peec proceduuras jau zinaaju kas iraidaams un uzreizbraucu pie tuvaakaa zobaarsta kas dabujams bez rindas, protams kabinetaa izpluudu asaraas, jo zobi ir aaraa metami, man pateica, lai saaku kraat naudinju jauniem, jo shitie driiz visi sadrups. Skaisti pa 50ls sabeidzu zobus. Protams, ka es rakstiishu sudziibu, un jums meitenes ari tas buutu jaadara, lai shitie maitas beidz pelnit uz citu stulbuma.

A Anzhelika 07.03.2013

больше похоже, что вы жувачкой зубы обмазали)

E eva-zee 24.04.2013

izskatas neticami, bet es jums galvoju, ka tieshi taa izskatas zobi pec shiis balinashanas :D smiekligi, bet skumji...

E ELLIO 25.04.2013

Mīļie cilvēki, nu kur jums prāts iet uz kautkādu kaktu kantori, kur nav ne speciālistu, ne normāla aprīkojuma zobu balināšanai.
Zobi ir jābalina zobārsta uzraudzībā!!!

A artukss 22.08.2013

Arī mani zobi pēc šīs balināšanas izskatās tieši tāpat.