Vinometr/Perkam kopā - pakalpojums

Nesen Perkam kopā piedāvaja iegādāties kuponu restorāna, vīna veikala "VINOMETR" Antonijas ielā 13, Rīgā apmeklēšanai, nobaudīt gardu maltīti un vīnus. speciālu atrunu ēdienkartei nebija, vnk ej un ēd un dzer ko gribi, bet kad Tu aizej uz Vinometr, paēd un padzer, tad viņi apgalvo ka kuponu nedarbojas, ka tam esot speciala ēdienkarte. Pēc ilgām diskusijām par Perkam kopā kupona noteikumiem, nācas par rēķinu samaksāt. Tad kur ir jēga Pērkam Kopā kuponam šajā restorānā, ja tu ar to aizejot esi nevēlams viesis viņiem. Vinometr "labs " restorāna serviss un klienti izskatās šai vietai ir "svarīgi". Nezināju, ka restorānam VINOMETR klienti nav svarīgi. Tā teikt bizensu bez klientiem neuztaisīsi:)

Z