www.sudzibas.lv Vino Metr Apkalpošana

Vino Metr - Apkalpošana

Vakar ar draudzeni izdomājām iegriesties šajā vietā...ar kuponu:) Tas bija iegādāts kaut kad kaut kādāveidā!Domājām - pasēdēsim pie vīna glāzes, apspriedīsim jaunumus, jo sen nebijām tikušās utml...bet tiklīdz pateicām par kuponu - ļoti skaļā balsī(tā lai visi dzird) tika paziņots,ka šeit ar tiem kuponiem neapkalpo un uz durvīm tas arī rakstīs!!!....ok, nav problēmu, nolēmām palikt tā vai tā...izvēloties vīnu, viesmīle izturējās ļoti augstprātīgi, bet tas tā...maza un jauna vēl, neko droši vien nesajēdz viesmīlībā! Pasūtot vīnu - izvēlējāmies rozā- domājām - jāatklāj sezonu:),bet viesmīle ļoti pārliecināti paziņoja,ka ir tikai 1 rozā vīns dzērienu kartē... vai nu es nemāku lasīt, vai kas?skaidri rakstīts,ka ir divi!!tad nu beigās paziņoja,ka tā viena izrādās neesot! nu c'omon...tad jau tas ir uzreiz jāpasaka nevis jāliek mums justies kā muļķēm! Secinājums-meitene nepārzin nedz vīna karti, nedz gan jau arī ko sajēdz par vīniem vispār!!! Neiesaku iet uz šo vietu!! ļoti nepatīkama un augstprātīga atmosfēra!!
P.S....tur gan strādā viens no Latvijas top Sommeleriem (piemirsu vārdu)... viņa apkalpošana droši vien būtu bijusi pavisam citā līmenī, bet diemžēl...to mēs nepiedzīvojām!! Esam lielas vīna mīles, bet uz turieni gan vairs neiesim!

Sardele 19.04.2012

Nopērkat citreiz izbu vai agdamu. Baigi labais vinārs.