www.sudzibas.lv Viltus Laimests Viltus Laimests/Sms Krāpšana

Viltus Laimests - Viltus Laimests/Sms Krāpšana

Labdien
Velējos tikai pabrīdināt, jo ne tikai man, bet arī maniem paziņām ir atnākuši šādi viltus paziņojumi, ka tie ir svinējusi naudu, uz mobilo telefonu.
Ziņas saturs ir sekojošs - "Apsveicam!Jusu numurs akcija laimeja 300Ls. Lai saņemtu laimestu zvaniet 5min, laika pec SMS atvēršanas INFO-27432726 Ar cienu LMT.Tele2.ZZ.Okarte"
tiek sūtīts no nr. 27106575 - pārbaudīju tas ir zz nr. bet norāditais info nr ir bites nr. Tā kā skaidrs ka tā ir krāpšana nezvanīju - Jums arī neiesaku.

D

E egons 24.03.2010

Arī saņēmu tādu un neatzvanīju. Šķiet pārāk aizdomīga. Tauta uzmanās!

. ...e... 24.03.2010

...jau ne neviens vien cilveks ir uzkeries uz siem jokiem!!!Ipasi cilveki gados...Kad tiek piezvanits uz noradito numuru, pusstundas laika ir janoperk pati dargaka atjaunosanas karte piem (ZZ pa 12.95), jaatzvana viniem un janosauc atjaunosanas kartes kods!!!
...Tad vinji pasaka paldies...sadomaa veel kaut kadus pekstinjus par to ka jus naudinju sanemsiet uz kontu, kas arii vinjiem ir janosauc, un galu galaa ar to arii viss beidzas...
Skaitiet ka esat vinjiem uzdavinajusi kreditu!!!
Neuzkeraties uz sim mulkibaam...

A Aleksandrs 24.03.2010

man ari no nr.26993113 tika tas pat atsutits, kad atzvanijuparbaudit, tut lika nost visu laiku.Debilie idioti.

A arnis vilemsons 04.04.2010

Ja pret laimestu prasa kaut kādu naudu, vai zz, o karti vai citu ko, es tādiem zvanītājiem piesolu policiju! :D

P Pokupatelj 08.04.2010

Laikam atkal no jauniem numuriem sūta. man šodien atnāca no numura 20345492 un lūdza pazvanīt uz 25851993. tāpēc nevajadzētu uz šo uzķerties un nekādā gadījumā nezvanīt atpakaļ.

E Elīna 12.04.2010

Arī tikko saņēmu sms ar tieši tādu pašu tekstu no šādiem nr., varbūt kādam palīdz +37128256695; otrs nr. +37127649125

C Crazydarkman 20.04.2010

Ir jauni nr sms atnaak no 28223730 un jaatzvana uz 27418026 :D

O olis 20.04.2010

uzskatu, ka mobilo telefonu operatori ir uz vienu roku ar krāpniekiem, jo ir nepieciešams panākt vienošanas un noslēgt līgumus, kā tad savādāk var caur LMT vai TELE2 piestādīt rēķinu un protams, ka šī pilsoņu krāpšana ir izdevīga abām pusēm.

Z Zane 21.04.2010

Es uzrakstīju sms jūs esat laimējuši biļeti uz mēnesi šitiem idiņiem. :))))

F fiibija 22.06.2010

sanemot šadus zvanus nekaveejoties vajag zvaniit savam opertoram, nosaukt numurus no kura šie viltus laimesti tiek soliiti.. jo jau peec paris minuuteem šie telefoni buus izsleegti, lai policisti netiek uz pēdām...

I Ilona 22.06.2010

Kā vsp kāds var uzķerties uz tādiem " jociņiem " ...

D DEriss 28.06.2010

viņiem ir jāmaina netikai numurs, bet arī mobilais telfons nokā zvana
jo IMEI koda var noteikt kad to izmanto to pasu telefonu.
vispār tier cilvēki dumji operātors var nobloķēt to summu,
un tad iespejams varesi dabut atpakal

A Alvis 04.11.2010

es saņēm arī tadu tikai bija jāzvana uz numuru 27447867 vai 27447785 un sūtīts no numura 22125647

T To Ferratum 04.11.2010

TAUTA!Man ārī tā bija, bet es uzreiz sazvaniju operatoru, kuri noliedza jebkādas akcijas esamību.Piemēram aktuāli šis veids ir cietumos, kur ieslodzītie šādā veidā uzkrāj sev kredītu kartēm.UZMANIETIES UN NEEESIET NAIVI.Varam šādi cīnīties ar viņiem uzreiz zvanot savam mobilā telefona operatoram, kuri uzreiz bloķē nummuru.Šādi Jūs palīdzēsiet arī citiem pilsoņiem.Veiksmi Jums un priecīgu dieniņu.:)

O Opers 07.12.2010

Es pilnigi nepiekritu visam tàm mulkibam skaug, i nololadetie. Es esmu pensjonars no Rigas rajona ari piedalijos Akcija un sanemu solito naudu, kaut jums meles nokalstu apmelotaji!!

U unk 20.12.2010

Muaaahahahaaaaaaaa...!!! Pamuļķais Opers! :D :D :D