www.sudzibas.lv Viltus kinoloģe Krāpniece un viltvārde

Viltus kinoloģe - Krāpniece un viltvārde

Gribu darīt zināmu plašākai sabiedrībai par šo, kurai nav pat vidējā izglītība un nav absolūti nekādas pieredzes suņu audzēšanā, ja neskaita 1)vecu vilku bez dokumentiem, kas tika paņemts, kad skuķim bija knapi 8 gadi, un 2) tagad pāris mēnešus paturēts toiterjers. Tas netraucē šai piereģistrēties visos iespējamos forumos un uzdoties par pieredzējušu kinoloģi, konsultēt cilvēkus, kas grib iegādāties kucēnu un sniegt maldinošu informāciju par šķirnēm un pilnīgi nepareizas pamācības visos ar kinoloģiju saistītos jautājumos.
Un atrodas taču arī muļķi, kas notic un uzklausa viņas rakstītās muļķibas.
Varbūt tomēr beidzot pabeidz skolu un izej vismaz elementārus kursus kinoloģijā un izaudzē pati vismaz vienu suni- un tikai tad sāc uzskatīt sevi par pasaules nabu.

E Eky 18.04.2010

Atbildot uz Džeks komentāru... starp citu mūsu forumā ir ne tikai meitenes... ;)
Tas, ka džeki caurām dienām spēlē CS, kingsage, travian un citas līdzīgas spēles un sēž auto forumos ir nekas...
Meitenēm lūk nevar būt savas intereses, kuras pie tam pilnīgi netraucē jūsējām...

Pilnīgas muļķības te sarakstītas...!!!

K Karina Karina t 18.04.2010

Vecu vilku bez okomentiem :D:D Man joprojam stav majas suna c/r :)

A andža28v.sk. 18.04.2010

Tu debīla armēņu kuce, tu kā ar to savu nopīpēto smirdīgo muti runā? Idiote, tev vienā teikumā 100 kļūdas... su sarķenes miskastniece, ko tu te spīdi losene? D)D) ...

:D:D hi hi :D
Ideals tekstins manam pretstatam!

Rakstat, rakstat vel.. Cilvekiem ir vnk izcila fantazija! :)

Triperis :D Aizej kopa pie arsta parbaudiities?

K Karina Karina t 18.04.2010

Pec visiem siem tekstiem, ka es esmu kadam uzdevusies par to, ka man ir suniisu bralitis kadam, pec ta jau vien VISI kas daudz vai maz nodarbojas ar tojiem var pateikt, ka ta ir plika dirsana.. Visi zin kas ir mani sunu bralisi un masina :) Taa kaa relax cilvek.

Ta ir vnk stulbi rakstiit kaut ko tik debilu. Es saprotu ka Tev es nepatiku ka cilveks tad tu mikstmiese (varbut esi no vecakiem) pasaki man to aciis, nevis izdoma kaut kadus debilismus par kautkadiem triperiem utt. :)

Jauku dienu jums:) Es netaisos karot te ne ar vienu! Galvenais ir tas, ka es zinu ka ir un kas ir... :)

tb Vecakjiem !

Man nav jasatas kur ir kludas un kur nav. Nedomaju, ka interneta man butu jalielas ar savu pareizrakstibu! :D

D drg 18.04.2010

Es so sievieti pazistu, un loti labi ari esmu parkliecinajusies, ka ta ir taisniba.. varbut tas nebija isti pa temu, bet... Varbut kadam bus interesanti

S Sandija 18.04.2010

Ziniet cilvēki es varētu tā mūsdienīgi pateikt - jūs esat FAIL.

Un mazliet pakomentēšu šo - "p.s.visi, kas viņu aizstāv bikīt painteresējieties par viņas pagatni, viņa ir mele, zagle un mauka, kura naudu ar pezu pelna. Netīrīga cūka, silti iesaku nevienam viņu nedrāst, dabūsie triperi tā kā Gunča."

1kārt - ja arī viņa tāda būtu bijusi pagātnē -CILVĒKI MAINĀS DIEVA DĒĻ. Kautkā neticās ka tu būtu baltā pelīte kas nekad neko sliktu nebūtu izdarijusi :D
Un runājot par pareizraktību un tādām lietām - tu uztraucies par to cik Karīnai kļūdas teikumā, bet pati raksti ar tādiem vārdfiem kā "peža" :D nu smiekli man nāk par tevi saldumiņ :D:D

Un tas tiešām ir vienkārši fail anonīmi kautko dirst virsū. tiešām jums cilvēkiem NAV dzīves. Dzīvē nevarat nekur paspīdēt tāpēc atnācāt uz internetu lai te izsistos tikai neredzat kā tasizskatās no malas tad varu jums atklāt kautko jaunu - jūs esat nožēlojami pamesli. Ziniet pat PAMESLS ir kautkas vairāk par jums.!!! ;)
Un jā - zinājāt, ka ar lauztām rokām zobus pa grīdu grūti lasīt? :)
Atklājiet sevi un tad gudri diršieties :D
un staprcitu. skataties, ka no jums Karīna tagad nedabū IP adresi un ka pie jums kādu jauku dieniņu neatnāk kāda ziņa no policijas :)
JAUKU DIENU SUČKAS!

G gafgaf 18.04.2010

izvilkums no likumi.lv

156.pants noteic: "Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbību soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz desmit minimālajām mēnešalgām."

157.pants noteic: "Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām."

158.pants noteic: "Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām."

taa kaa domajiet ko te drukajat par privatam personam...

H Harmonija 18.04.2010

Tieši to pašu gribēju teikt, ko Gafgaf.NEVIENAM nav tiesību rakstīt to, kas te ir sarakstīts un tēmas aizsācējs var dabūt arī pasēdēt vai vismaz sodiņu samaksāt.Viss, kas jādara Karīnai ir jādabū IP adresīte uz policiju noskaidrot, kur atrodas šis tēmas aizsācējs un aidā!

P.S. man nav nekāda sakara ar Karīnu, esmu tikai manijusi viņas komentārus dr.lv.

Karīn, tev es ieteiktu dabūt Ip adresi un sākt darboties.Būs divi plusi-tie, kas te iesaistīti sāks domāt, ko runā un otrs-citiem būs mācība.Varbūt kāds beidzot iemācīsies kā privātā telpā jārunā.

O olga 18.04.2010

Nu sto eto za maneru tak gruba rugatsa? Nu kak ti Karinacka sama atvecajes? Ja iza interesa procetala vsju rospis temi i volosi dibom stali. Maladaja devuska sudja po fotografiji, a tak nekrosiva gavaris? Nacenat nuzna s sebja i potom delat zamecanije drugim.

K Karina Karina t 19.04.2010

Olga, Tad kad par tevi saraksta TADAS mulkibas, tad vairak nevar normali atbildet. Jasak ar mani, mhm tocna, es te tadu hernu sarakstiju ja? Goda vards gribas atrast to cilveku un pasmieties pa vinu...

O olga 19.04.2010

Nu ti ze devuska, i sto skazut parni kagda procetajut? Ja cista slucaina procetala komentariji i nepanemaju kak molodaja devuska tak gruba piset. Nekrasiva tocna nekrasiva ti atvecajes, daze pust pisut sto hotjat pro tebja nu ti nebud takijze. Ot kuda u molodjozi stolka nenavisti drug drugu?Ja neponemaju, eto naverna vsjo ot bezdelije, celimi dnjami u kampjutera.

N Natasha 19.04.2010

Zachem voobwe nado bilo tak zhe nizko puskatsa?
Nu napisali - napisali.
Prohodi mimo.

S suniite 19.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

S Sandija 19.04.2010

Jā Dieva žēlastība tiešām noderēs tiem kuri sarakstījuši šī muļķības par Karīnu un kad uzzinās viņu IP adresītes tad ujjj.

Un Olga - kā tu justos ja par tevi kautko tādu sarakstītu? Ka tev piemēram ir gonoreja, ka tu esi zagle, viltvārde..? labi justos? Ja man tā būtu es no šoka ne tā vien lamātos un pēc tam visas acis izraudātu spilvenā. Kā var būt tik nežēlīgi cilvēki lai tā kādu pazemotu publiski?
Ko jūs zinat varbūt Karīna to izlasītu un viņai tā sāpētu sirds un viņa vot uztaisītu pašnāvību tikai tāpēc, ka jūs te savērpāt inrigas un viņu totāli nolikāt no galvas līd zkājām internetā? Vot tagad 10 minūtes padomājeit kā būtu ja viņa nebūtu tik stiprs cilvēks un uztaisītu pašnāvību. Tikai dēļ tādiem kā jūs - KLAČU BĀBAS. Padomājiet 1 reizi mūžā ar galvu.
Nākošreiz kad kādam kautko tādu sakeit apdomājiet 3 reizes. ka tikai pēc tam neizlasiet, ka kārtējā meitene sev padarījusi galu tikai jūsu spiediena dēļ.

N Natasha 19.04.2010

Tāpēc nevajag sēdēt internetā, ja nevari pārdzīvot to ko par tevi te runā!
Kas ir internets, lai par to pārdzīvotu?
Tas viss nav reāls!

S Sandija 19.04.2010

Šitas jau nav vienkārši tā. Šitas pat ir iebāzsts sūdzību portālā un tas tiešām nav normāli.
Nēnu protams tā jau vienmēr nejau dirsējs ir vainīgs - tikai tas uz ko dirš - protams :)

T tavaskolotāja 19.04.2010

"...huninju... hunji... jibjot Tev... bleg jibjot...""- Karinas Torosjanas vārdu krājums ir vienkārši apskaužams. Tiešām ļoti inteliģenta un izglītota meitene.

"Nedomaju, ka interneta man butu jalielas ar savu pareizrakstibu"- protams, Karina, es arī parasti internetā cenšos rakstīt īpaši nepareizi un kļūdaini, lai nepadomā, ka es te lielos.

Tā turēt, tu esi uz pareizā ceļa- īsta krutā beibe... un tādām jau nu pareizi rakstīt un runāt nemaz nav jāmāk. Galvenais pareizā brīdī vidējo pirkstu parādīt...

A Alise 20.04.2010

Jūs te visas stulbas galīgi? Ko jums daŗīt nav ko...nodirst cilvēku...
Kāda jums starpība par cik viņai tas suns un cik sver...pašas nēesat labākas...daŗīt nav ko, apspriežat cilvēku.
Jūs visas pat tuvu tam cilvēkam nestāvat...Ko virinat savus smirdīgo knābjus...
Personīgi satiktu uz ielas...un neko nepateiktu!
Un tās mazās kas te čivina...labak aizveraties, savadāk var smuki norauties!