www.sudzibas.lv Vilnis Pipars policists, kurš sit nepazīstamus bērnus.

Vilnis Pipars - policists, kurš sit nepazīstamus bērnus.

Gribēju jums pateikt, ka apmēram pirms nedēļas V.Pipars teica meitenei, lai viņa iepūš trubiņā, bet viņa to nedarīja.Vēlāk, kad iepūta viņš sāka kaut ko virsū teikt, viņa pretī. Pēc tam viņš paņēma viņu aiz matiem un pret sienu ar seju un ar kājām spārdīja viņu pa viņas kājām - vēl tas, ka viņi ir kaimiņi.

V VAIVAI 30.05.2011

Bet kāpēc tu negriezies ar iesniegumu policijā?

H hee 30.05.2011

Ai labi, nemuldi. Neticu, ka tā bija!

O ose 30.05.2011

Es gan ticu !tagad policijā salasītas tādas salašņas, galīgi deīīliķi /kuri nav vīrieši, jo varas kāre ir tādiem tad kad uzvilkta ir forma .šitos idiņus vajadzētu ielaist pie ieslodzītajiem lai paši izbauda, kā ir kādam nodarīt pāri.

: :)))))) 31.05.2011

Patiesībā ---ticams tas ir, bet vajadzēja griezties ar iesniegumu, nu protams, ka jāpacīnās būtu smagi, jo savs savu piesedz protams, bet te jau nenotiek izmeklēšana!

E Elvīra Seļužicka 01.12.2018

Kas par muļķībām !?!