Vilnis Paiders / Edmunds Paiders - Nemaksā naudu

Uzmanieties ar darbiem pie šiem cilvēkiem. sāksim ar to, ka tie vispār ir paziņas, gan maniem vecākiem, gan arī man personīgi. vienojāmies par materiālu summu fasādes darbiem, vienojāmies arī par pamatsummu darba samaksai. procesa laikā klāt nāca papilddarbi, kuru summa tika atrunāta. ievārojot tehnoloģiju, bija lietainās dienas, kad strādāt nevarēja, saimnieki interesi par noklāšanu neizrādīja. nosiltināju ēku, pirmo avansu iedeva, kad pabeidzām sieta iestrādi un izlīdzinošo kārtu, tad sāka vilcināties ar otro avansu, aizbildinoties, ka lai tik turpinot strādāt, nauda būs. sapratu ka tik viegli tas neies cauri, tapēc paprasiju samaksāt par izdarītajiem darbiem uz doto brīdi. Vilnis aizbildinājās ar to, ka nesakrita kvadratūra - piedāvāju pārmērīt. kādas dienas četras vajadzēja, lai Vilnis beidzot piebrauktu samērīt patieso kvadratūru. tikmēr darbus neveicām. kvadratūra bija pareiza pēc maniem mērījumiem, tātad atkrita arī viņu pārmetums par materiālu daudzumu, jo viņi sākumā bija rēķinājušies ar mazāku materiālu daudzumu. kad tikām galā ar kvadratūru, bija jāsamaksā uz doto brīdi par izdarītajiem darbiem, Vilnis ar Edmundu iedeva tikai daļu no izdarītās summas, sakot ka nauda būs, lai tik turpinot. skaidrs bija ka naudas maksāšana tiek vilkta garumā, tapēc paliku pie sava, lai samaksā par izdarītajiem darbiem. Pēc kā tiku izdzīts no objekta un pat netiku pie saviem instrumentiem. kopsummā, no nopelnītajiem 1345 eur saņēmu tikai 300, un vel ar piebildi - tas jau tā ir daudz. kāda bij galvenā atruna, tas, ka esot paņēmuši citus strādniekus, un tie bijuši dārgāki, tapēc man jākompensē starpība. problēmas viņiem bija arī ar mūrētājiem un jumiķiem, kā arī uzzināju ka nākamie fasādnieki ar netika saņēmuši visu naudu. žēl ka zeme tādus nes...ja ir kādi pārmetumi man, varu pievienot absurdās sarakstes ar Edmundu. ( Vilnis, Edmunda tēvs, ar mani pat nerunāja pēc objekta - jo redz esot apvainojies :D )

V VladIat 29.04.2015

Foto bus?

Foto bus blegj?

Foto bus blegj?

V VladIat 30.04.2015

vilnis vavere un edmunds cukurdupsitis?
nu tas ir pilnigs psc kungi blegj