Vilnis Lejinieks dziednieks, krāpnieks, šarlatans - Krāpšana

Kad zyrnalisti beigs reklamet tadus aferistus, krapniekus kas sevi pasniedz ka dziedniekus utt? Zurnalisti jus tak kļustat lidzdalibnieki viņu shemas, un lidzdalibniekiem pienakas sods pec likuma. Konkreti sis vilnis lejinieks pagarinot kajas utt nepieskaroties:) ) tik jautajums ja jau pagarina kajas nepieskaroties ko tad vajag skarties klat fotografejot? :) ) ka teica holms elementari vatson, lai pastieptu to kaju ta lai varetu savienot savas ieprieks liktas atzimes un kaja 1 cm padodas, bet sai gadijuma kur aferists sevi reklame interneta izgazas ka veca seta pagarina jau ta garako kaju: :) bedigi ka savas aferas iesaista savu nepilgadigo meitu ka fotografi, vilnis regulari dzeš sadas atmaskojosas publikacijas, gribetu redzet ka viņs iztaisnos kaju arstu komisijas klatbutne? Cilveki nesat muļki nebarojat sliņķus krapniekus skat bildes kur vilnis pagarina jau ta garako kaju, un beigas izniedz sertifikatu ka kajas jums vienadas:)

Z zila kalna marta 28.08.2017

atmaskosim krapniekus

Z zila kalna marta 28.08.2017

ka saka bus auni bus cirpeji, tik bedigi ka zurnalisti to veicina un palidz tiem krapniekiem:((

Sūdzība no viņsaules? Zilākalna Marta, jeb vienkārši zaļā skaudīgā maita?