Vilnis Lejinieks Dziednieks ,krapnieks, Sarlatans - Krāpšana

Šodien skatiju tv 24 Rampas ugunis, tur Kivicš , reklameja sarlatanu , krapnieku vilni lejinieku, kurs sevi pasniedz ka dziednieku kas iztaisno muguru, guzas kajas pataisa vienada garuma utt. dazas sekundes ,nepieskaroties :))paskatiju viņa bildes kur sis reklamejas, pirma bilde kur kajas pirms vilnis tas nav apstradis ar energiju un tas dazada garuma:)) otra bilde kur vilnis pastradajis ar enerģiju un kajas vienada garuma :)) es ņemu un pie bildem pieliku taisni lapiņu .. par viļņa veikumu spriediet pašii palasat google par so sarlatanu,, studija bija ieradies ar meitu asistenti.. kurai tapat ka tevam dziedniekam svara problemas bet abi arste cilvekiem nevienadus kaju garumus:)) skatit bildes

Z zila kalna marta 26.08.2017

kad tv , un zurnali beigs reklamet sos sarlatanus, zurnalisti jus tak klustat lidzvainigi cilveku apkrapsana, redz sim sarlatanam nevajag pieskarties lai iztaisnotu kajas, bet vajag pieskarties kad fotografe, jautajums muļķiem kapec?:))

B bomars4 26.08.2017

pec bildem vispar sanak ka tas aferists ta jau garako kaju pastipis vel garaku:))

B bomars4 26.08.2017

Tam Lejiniekam vajadzetu partraukt liet. Vai viriesa peni viņš ari var iztiept nepieskaroties:)) nevajadzetu tak but problemai?

Z zila kalna marta 28.08.2017

atmaskosim neliešus krapniekus ,

Aigars31 03.09.2017

nav nekadu dziednieku extrasensu... smagas slimiibas paziimes ar iedomu pieshprici..