www.sudzibas.lv Vilmārs Stonka auto pārvadāšana

Vilmārs Stonka - auto pārvadāšana

Cienījamie pasažieri, kas meklē veidu, kā ātri un ērti nokļūt no Gulbenes uz Rīgu vai no Rīgas uz Gulbeni, iesaku izvairīties no privātpersonas VILMĀRA STONKAS piedāvājuma draugiem.lv lapā. Esmu pieteikusies braucienam no Gulbenes uz Rīgu, divreiz sazvanījāmies, vienojāmies par detaļām, visu norunājām. Plkst. 6:45 no rīta gaidīju Vilmāru kopā ar citiem pasažieriem, bet viņš neatbrauca. Uz mūsu zvaniem atslēdza telefonu un vairāk necēla. Saprotu, ka dzīvē, var notikt dažādi, bet, ja jau reiz uzņemies cilvēkus vest par maksu, vismaz atzvani un pasaki, ka nebrauksi! Uzmeta un pat neatvainojās!Lūdzu, neuzķerieties vēl kāds. Pasažierus pārvadā regulāri, un, acīmredzot, regulāri arī kādu uzmet!!!!

V