Viktors Medvedevs - Krāpšana

Negodīgs izīrētājs. Pirmo līgumu paraksta uz 3 mēnešiem, lai jūs izvērtētu patīk dzīvoklis vai nepatīk. Nedēļu pirms līguma beigām paziņo,ka īres maksa nākamajam līgumam būs par 30 euro lielāka. Iet nav kur, piekrīti palikt. Pēc mēneša uzzini, kad jāmaksā par dzīvokli, ka komunālie jau nevis 50 bet 100 euro plus elektrība, gāze un aukstais ūdens, par kuru jāmaksā kā par karsto ūdeni neskatoties uz to, ka ūdens tiek uzsildīts boilerī. Sarunāt neko nekad nevar, katru mēnesi nepareizi saskaita elektrības un gāzes skaitītājus. Stāsta, ka visi īrnieki slikti, pēkši sāk nemaksāt un aizmūk. Drošības naudu neatgūt, jo līguma ir punkts. Pirms līguma beigām ir iespēja mēnesi iepriekš paziņot par līguma pārtraukšanu, ja izīrētājs nav pret, protams, būs pret un zaudēsiet naudu. Otrais līgums būs uz gadu. Kopš pārtraucu sadarbību ar šo personu 2016. gada augusta līdz 2017. gada augustam 2 reizes pamanīju šī dzīvokļa sludinājumu ss.lv. Izvēle jūsu rokās neticat pamēģiniet.