www.sudzibas.lv Viktors Mankovskis zaglis, nemaksātājs

Viktors Mankovskis - zaglis, nemaksātājs

Vēlos brīdināt no šī kunga (ir arī uzņēmums Viktors Mankovskis Limited) un redzams FB bija gan zem iepriekšminētā vārda, gan tagad jau zem Виктор Моня ( jo gan es, gan citi apzagtie viņam rakstijām uz FB un tālruni sms un epastu un tā viņs izdomāja izvairīties).
Viņš iepazīstas ar meitenēm, noīrē viesnīcas numuriņus ) sarunā un uzmet pa virsu, lai nekur nefigurētu viņa dati) un apzog numuriņus (dažādi sīkumi) vai viesnīcas personālu, kuri aizdod lādetājus viņa ūberkrutajam mobilajam tālrunim u.c. izpalīdz. Ka nu kurai meitenei viņs ir visko sasolījis, lai tikai tiktu pie brīva seksa. Kad neizdodas, tad aicina pērkamas meitenes!
Šonedel tapa zināms,ka viņs vienai pērkamajai meitenei nav samaksājis un aizmucis ( pamatojot, ka noiešot lejā seksa starplaikā pēc atvēsinoša dzeramā).
Esiet uzmanīgi!
Viņa tālruņa numurs: 26402366
E- pasts: [slēpt]@inbox.lv

Dainis 07.08.2017

Īsti nesapratu sūdzību, bet sanāk, ka jums nesamaksāja par seksu? Jūsu arodā ir jāiestājās kādā arodbiedrībā, jums tie laikam saucas sutineri, kas spētu jums palīdzēt šādā situācijā.