Viktorija Sīmene - Ss.com

Šī sieviete kas sevi dēvē par Viktoriju Sīmeni, ss.com meklē cilvēkus kas kautko pārdod iesmērē viltotu izdruku par to ka naudu ir pārskaitijusi. Kā arī sazinoties ar pāris cilvēkiem izdevās atklāt ka neeksistē pat viltojumā norādītā konta nr vai citas tās sarakstītās mulkības.

Papildināts Santinjs 31.08.2017

Šeit nerakstu sūdzību bet gribu iesniegt pateicību, lielu paldies cilvēkam kas bezmaksas informatīvajā līnijā (privatbank.lv) man atbildēja un izglāba mani no krāpnoeces nagiem. Pat manas pašas seb banka neko tādu nedarija kā šajā privātbankā.
Situācija bija tāda ka ss.com pārdevu savu iphoni, kautkāda sieviete uzrakstija sms ka ir gatava nemt šo telefonu, teicu lai vispims pārskaita naudu un tad caur omniva sūtīšu vinai telefonu. Viss likās kārtībā jo tā sieviete epastā atsūtija bankas izrakstu ka nauda ir pārskaitīta, domāju ka var iet uz omniva, bet visu dienu man bija nemierīgs prāts par kautko, tad izdomāju uzzvanīt uz tās sievietes banku un pajautāt vai tiešām maksājums ir veikts un kā par brīnumu vina teica ka nekas nav sūtīts un šī sieviete ir apkrāpusi jau neskaitāmi daudz cilvēku, un tāda vārda un uzvārda par ko sieviete dēvējās nepastāv, arī konta nr tāds neeksostē. Un tas izraksts ko sieviete man bija sūtijusi ir wordā tikai uztaisīts...
Tapēc gribu teikt paldies cilvēkiem no privatbank par atsaucību un izstāstija visu, jo mana seb banka neko tādu nedrīkstēja stāstīt dēl konfidencionalitātes... Es uzskatu ka cilvēkam ir tiesības zināt par to vai tevi apkrāpj.
Man paldies dievam šis viss beidzās labi bet iesaku uzmanīties no itkā viktorijas sīmenes!
Būtu uzkērusies uz tā viltojuma, telefonu būtu aizsūtijusi un tad jau šo viktoriju vairs nokert nevarētu...

M Muk 31.08.2017

Agrāk šai sievietei bija pseidonīms Anastasija Pavlova. Par viņu jau ir ieraksts.
Dāmīte smejas, kad viņai saka, ka piesaistīšot Valsts Policiju, jo uzskata, ka policija neko nedarīs. Un viņai īstenībā ir taisnība, jo ja iesniegumu ir maz, nekas īsti netiek darīts. Tā ka rakstiet iesniegumu, varbūt kopā mums sanāks!

tā arī darīšu!

Es ari uzrakstiju iesniegumu

S Santinjs 31.08.2017

bet kā šo sievieti sauc realitātē?

L latvijaa 31.08.2017

būtu labi zināt! saprotu, ka daudzus jau apkrapusi. ja policija darbosies, kaa nakas, tad dabus vinu rokaa...

Emmett Brown 13.11.2017

Policija zin viņas un vuņa drauga datus.

L latvijaa 31.08.2017

Ludzu,dabujam rokaa so nelieti!

S Santinjs 31.08.2017

iesniegumu un vinas viltoto maksājuma uzdevumu iesniedzu policijā. tagad jāgaida zvans, bet teica ka tiks ierosināta krimināllieta pret šo pretīgo cilvēku!

L latvijaa 31.08.2017

Es ari iesniedzu un ari ierosinata kriminallieta. Santinjs -varbut varam sazinaties kaut kaa privati?:)

uzraksti man savu nr uz manu epastu - [slēpt]@inbox.lv

T Tatyanatatj 02.09.2017

Šaja sieviete, kura saucas par Viktoriju Simene divas dienas atpakaļ maldinaja man uz 120 eur. Rīt iešu uz Policiju rakstit iesniegumu.

S Santinjs 02.09.2017

cerams jau neuzķēries!
kā atklāji?

V VES. 22.11.2017

А вы писали заявление в полицию? Полиция что то делает? Нас тоже обманула эта женщина уже под другим именем. Криминальное дело находится в полиции Резекне. Местные полицейские мошенницу знают, но не задерживают. А у Вас как ситуация?

T Tatyanatatj 02.09.2017

Situacija ir tada. Ss.com man bijs sludinajums par pardošanu gela laku. Vina man uzrakstija izzinu, ka ir gatava nemt visus 15 uzreiz, teicu lai vispims parskaita naudu un tad caur omniva sutišu vinai gela lakus .Uzreiz vina pateica ,ka vinai ir PrivatBank, tas nekas ? Vina paši prasija sutit caur OMNIVU. Ok-ok. Uz manu epastu vina atsuta "maksājuma kopija''. Nakama diena es vinai atsuta caur Omnivu ( es zinu, ka pati ir vainiga), vajag bija gaidit naudu. Vina man saka, ka nekas viss ir kartiba, nauda bus nakamdiena. Omnivu vina sanema,telefonu ne nemt,uz izzinas par naudu vina kluss, bet uz izzinu ( Ka jums iet? Es zinu ka jus sanema omnivu. Ka jums gela laks ?)vina atbilda ( PALDIES! VISS IR KARTIBA) Ir telefona sarakste un maksajuma kopija. Labpratiba nenoved pie labas.

S Santinjs 02.09.2017

dodies uz policiju!
tas ir murgs cik daudzus viņa ir izčakarējusi! KO LAI DARA UN KĀ LAI paziņo citiem cilvēkiem...

V VES. 22.11.2017

Что Вам говорят в полиции?

T Tatyanatatj 02.09.2017

Es esmu tada šoka, nopietni! Viņa smejas uz cilvekiem. Es saprotu ka nekas nebus vinai, bet ir tads variants, ir informacija no Omniva, vina sanema pasutijumu 11.47 no rita, rezekne - rimi. Varbut ir tada iespeja ka
videonovērošana. Rīt obligati iešu rakstit iesniegumu!

L latvijaa 02.09.2017

Obligaati! Un pasakiet,lai sazinas ar citiem policijas iecirkniem,ka ir vairakas sudzibas pret vinu! Un lai to omnivu pakustina ar videokameram! Jo laiki ir zinami,kad pacinas iznemtas

V VES. 23.11.2017

Protams!

S santinje 02.09.2017

Uzrakstiet man inboxā, es jums piedāvāšu kādu variantu! [slēpt]@Inbox.lv

N Nikolajs K. 04.09.2017

Ari piekdien uzkeros, ss.lv ieliku sludinajumu par iphone 7 pardošanu, uzrakstija ka vai varu aizsutit caur omniva, es pateicu lai sakuma parskaita naudu, vinja pateica ka nauda var neatnakt taja pasa diena jo vinai ir privat banka, atsutija man maksajuma uzdevumu ar itka parskaititu naudu un es ka mulkis uzkeros, neko neparbaudiju. Tagad nezinu ko darit, tolks no policijas, vini tapat neko nedaris. Drizak pasam janoker vinju, jaieliek sludinajumu, ja sitas pats cilveks atrakstis, jasuta tukšu paku un jabrauc uz to Rezekni vaktet pie pakomata

L latvijaa 04.09.2017

Arprats:(((( aizej gan uz policiju uzraksti iesniegumu! Vismaz 3 iesniegumiem jabut,jo vairak iesniegumu,jo ceriba,ka policija vismaz kaut ko daris. Cik naudu zaudeji?:(

K Karstais 04.09.2017

Kāds Tel. numurs?

T Tatyanatatj 14.09.2017

Viņa man raksta no 25681816

Emmett Brown 13.11.2017

Man rakstīja no 25613383 - Natālija Kovaļčuka...

N Nikolajs K. 04.09.2017

Biju ielicis pa 550 eiro

K Karstais 05.09.2017

Pret mani vakar vakarā, kad bankas vairs nestrādāja, bija līdzīgs mēģinājums. Diez vai sakritība - banka, no kuras man tikšot pārskaitīta nauda Privatbanka. Pēc tam man sūtīšot maksājuma uzdevumu, bet preci lai es sūtu uz Omniva. Un nez kāpēc piegāde bija vajadzīga ļoti steidzami. Pēc tam, kad pateicu, ka sūtīšu, kad ieraudzīšu naudu kontā, atkāpās.

Emmett Brown 17.11.2017

Zvaniet uz policiju! Lai strādā! Vuņiem krāpnieces personība ir zināma!

V VES. 22.11.2017

Полиция завела криминальное дело? Какой результат? Эта мошенница уже после меня обманула ещё людей. До сих пор не задержана.

L latvijaa 04.09.2017

Kaa taa maita peldaas musu naudaas :(((((

S Santinjs 04.09.2017

Man šodien zvanija no policijas, trešdien eju uz izpratināšanu un ir sākts kriminālprocess. :))
labi jaunumi!

N Nikolajs K. 05.09.2017

Numurs bija 2 5681816?

S Santinjs 05.09.2017

Работяга 05.09.2017

Beidzot kads izlika kontakt numurus!

I Ieva 08.09.2017

26553451 mani apkrāpa no šī nr. Arī Sabīne Zute

K Karstais 05.09.2017

nē. Bet var jau kaut 100 šādus numurus nopirkt. Vispār ar manu gadījumu vēl iespējams varētu mēģināt uz viņu iziet

S Spicais87 05.09.2017

Esmu šokā no šī cilvēka. Kā domā rīkoties? Viņš ir no Rēzeknes?

L latvijaa 06.09.2017

uzrakstiet, no kada numura jus apkrapa?

S Santinjs 05.09.2017

Ja jau liek cilvēkiem preces sūtīt uz Rēzeknes omnivu, tad jau protams, kā tu domā?

S Spicais87 05.09.2017

Nē nu ja ir pie stūres var jau maldināt, m.b. kaut kur blakus... tāpēc jautāju, turklāt man onkulis strādā Rēzeknes policijā, padomāju varbūt varu kaut kā līdzēt...

M Muk 07.09.2017

Jaunais krāpnieces vārds: Sabīne Zute

N Nikolajs K. 07.09.2017

Kad beidzot policija saks kautko darit, vienkarsak manliekas pasam meklet vinju.

L latvijaa 07.09.2017

Tiesam policija neko nevar izdarit?:(

I Ieva 08.09.2017

Super,arī es uzķēros????

L Linda 08.09.2017

Laikam ļoti daudzi uz viņu uzķērušies..būs jāmetās kopā in jābrauc uz rēzwkni pēc mūsu lietām/mantām... :(

N Nikolajs K. 07.09.2017

Es uzrakstiju iesniegumu, bet diezvai kads ipaši kautko daris

Emmett Brown 13.11.2017

Es ar'i uzrakst'iju iesniegumu. Man kr'apniece "obula" uz 380 Eur. Visi krimin'alprocesi atrodas Rēzeknē. Vietējie policisti zin krāpnieci.

L latvijaa 13.11.2017

un? neko nedara?

Emmett Brown 13.11.2017

Gaidu. Var būt tomēr krāpnieci aizturēs kāds. Man solija, ka viņa ir zināma. Bet šodien vispār nevarēju sazvanīt inspektoru... Es domāju, ka Aļinkai viss pofig un viņa smējas uz mums visiem.

Sveicinati. Man ari aplaupija uz 250 galaxy s7. Ludzu sazinaties ar mani kads kuram ir vairak foto ar tiem cilvekiem. Gribetos vinus pasam atrast jo pats vainigs un policija neko nepadaris. 20007482 [slēpt]@inbox.lv visem ceiksmi

V VES. 23.11.2017

Policija neko negrib darit. Zvaniet -