Viktorija Frizētava - Attieksme

Šodien pēcpusdienā ieradāmies frizētavā Viktorija abas ar meitiņu kurai ir 6 gadiņi, lai viņai aplīdzinātu matiem galus. 1. Esot tur mums netika vispār pievērsta uzmanība, labi tas vēl nebūtu nekas. Pati uzrunāju frizieri, viņas tur bija 2. Mūs gatava bija apkalpot viena no frizierēm ļoti negribīgi. Tāda sajūta kad mēs būtu viņu iztraucējušas. Labi tas arī vēl nebūtu nekas. (Sieviete bija latviete.)Tiklīdz meita iesēdās krēslā viss sākās. Tonis kādā viņa runāja ar bērnu bija vispār kaut kas nedzirdēts, tad vēl viņa tika sarāta par to ka nepareizi apsēdusies un beigu beigās bērns vienkārši sāka raudāt, jo viņai vienkārši bija palicis bail. Izņēmu bērnu no krēsla un aizrādīju pieklājīgi frizierei vaicājot, par ko tāda attieksme. Uz to viņa agresīvi atrunājās un beigu beigās mums pateica uzredzēšanos. Mīļās mammas lūdzu nevedat savus bērnus uz frizētavu Viktorija, jo tā nepavisam nav draudzīga vieta kur Jūs būtu gaidīti. Piedevām bērns tiek psiholoģiski traumēts. Pati pirms ilgāka laika arī biju šajā frizētavā gan pie vienas, gan otras frizieres, un viss bija ļoti labi. Nesaprotu vai tiešām bērni ir tik briesmīgi kad pret viņiem izturās tik šausmīgi! Vēl es saprastu ja bērns uzvestos nepieklājīgi vai kā savādāk, bet nekā tāda, jo meita uzvedās klusi un pieklājīgi.

E

donna b 30.04.2015

Cik gruti ir saprast, ka ne vienu viens normals cilveks, kas nav apmacits, nevares normali sastradaties ar berniem, jo berniem IR cita psihe un uzvediba! Es nezinu, kur Jus stradajat, bet iedomajaties, pie Jums ir atnacis klients, kur uzvedibu Jus nevarat paregot un kam vel klat "uzraugs", kas vero Jusu katro soli un gatavs cinities, ja nu tik bernam kaut kas nav labi! Berni raud un krit histerkaas un vecaki to pasu atbalsta, bet ir jasaprot ka NAV mums spec-profi, kas zina, ka ar berniem rikoties... aizgaji uz parasto frizetavu, un ko gaidi??? Tas pats ar zobarstiem, oficiantem utt... nu nesaprot vini bernus un viss!

E edalarda 30.04.2015

Esmu daudz un dikti strādājusi ar visdažādākajiem klientiem gan lieliem, gan arī maziem. Jā, es nesaku ka tas ir viegli, bet piedodiet man nekad neatļāvos izturēties šādi, varbūt tādēļ no manis neviens nemuka prom. Nevajag jau daudz, pietiek jau ar cilvēcību!
Ja Jums šķiet normāli tas ...".ka viens sniedz roku, bet otrs pretī sit pļauku tad jā! "
Un šis noteikti nebija tas stāsts par izlutināto bērnu un kašķīgo mammu, pieklājība mūsu ģimenē tiek mācīta. Un mūsu ģimenē mēs nezinām kas tā tāda histērija.