Viktorija Alona Sternberga - Krāpšana

Izkrāpj naudu no konta. Atsūta kā dpd linku un kura var uzķerties un uzķēros arī. Vēlējās pirkt piena pumpi. Atsūta id karti, ticami krievu valodā saraksta tekstu. Saka ka visu atmaksās, atsūta Dpd linku un beigās no konta pazūd nauda. Raksta whatsapp. Mēģini zvanīt taisa atrunas, ka darbā. Beigās sarakste pazūd. Izliekas, ka neko nezin. Atsūta beigās vēl rupju audio. Neiekrītiet!

Good Intentions 17.11.2022

Tāda sajūta, ka liela daļā cilvēku dzīvo kaut kādā izolētā vidē gan ar šo, gan ar bankām. Nevajag spiest nekādus linkus vel jo vairāk ievadīt jebkādus datus iesūtītos linkos.

S Sintija.teicane 01.12.2022

Es šodien saskāros ar šo pašu sievieti un pilnīgi identisku situāciju. Vēlējās nopirkt piena pumpīti. Tikai es neapstiprināju maksājumu.. Tiku pie bloķētas kartes, bet vismaz naudu neizdevās izkrāpt.

C Citylady 14.12.2022

Arī saskāros ar šo krāpnieci, raksta whatsap no numura +371 24 803 456. Vēlas iegādāties preci caur DPD, atsūtīja pat ID karti. Saka, ka no Gulbenes, atsūta DPD lieku, kur jāievada kartes dati, lai saņemtu naudu.

Q qellina108 14.12.2022

Будьте осторожны

K Karina Pavlova 03.04.2023

Man šodien shi Viktorija Ance pieteicās ratus pirkt par 200eur. Un bija ļoti nikna, kad viņa tika atmaskota.😂

D dacekozlovska 04.04.2023

Neuzķerieties‼️‼️‼️Šī id karte ir bijusi nozaudēta un kāds ir atradis un tagad to ļaunprātīgi izmanto.. kartes īstā īpašniece ir informēta, bet policija laikam par slinku lai šo risinātu. Ar mani bija šis pats scenārijs par piena pumpi un arī centās visādi lai tikai apstprināti bankas maksājumu. Sasūta tik ticamu informāciju, bet ar viltus identitāti. Un citas opcijas izņemot DPD piegādi arī nepieļāva.

S Signe Skuja 02.05.2023

Šodien šī pati būtne atsaucas uz ss.com sludinājumu, arī atsūtija savu ID karti un krieviski rakstija. Facebook neatradu tādu personu,bet atradu postu… jautājums vai ID kartes saimniece maz zin,ka ar viss vārdu tiek Veimāras afēras …

S Signe Skuja 02.05.2023

Sazinājos ar ID kartes īpašnieci-īsto Anci Viktoriju-viņa ir lietas kursā,ka sr viņas ID kartes billdi veic afēras kāds un esot jau ierosināta krimināllieta