www.sudzibas.lv Vikomax SIA Krāpšana, Būvniecība, Remonts

Vikomax SIA - Krāpšana, Būvniecība, Remonts

Tika noslēgts līgums ar Dmitriju Vikovanu par mājas siltināšanu. Līdz ziemai pusis strādājā labi, bet pēc ziemas par sevi nedeva ziņas. Atbildot uz zvaniem, noskaidrojās, ka džeks Zviedrijā un atpakaļ netaisās.
Šo "meistaru" ieteica paziņas, kuri bija sajūsmā no viņa darba. Tāpēc, redzot, ka viņš labi strādā arī manā objektā, piekritu viņam samaksāt par nākošajiem materiāliem. Tā bija kļūda!
Nauda esot nospēlēta automātos, tāpēc tagad viņam jāsapelna Zviedrijā un atgriežoties vasaras vidū visu izdarīšos -- tādi viņa vārdi.
Bet es uzskatu, ka viņš ir krāpnieks, kas izmantojot uzticēšanos piesavinājies mantu, kā arī viņš ir neuzticams, jo neievēro līgumsaistības.
Viņš pat aizdomājās tik tālu, ka iedeva man rēķinu par jumtu, it kā no firmas, kurā viņš to pasūtīja. Tagad kontaktējoties ar šo firmu, izrādījās, ka tāds rēķins nav ticis izrakstīts.
Māciba par celtniekiem - pārbaudīt un pārbaudīt, neuzticēties, pat, ja citos objektos viss kārtībā, pat ja draugi saka, ka labākais strādnieks pasaulē un nekad nedot naudu uz priekšu, pat, ja parakstīts līgums.

K

S Stenlijs 02.05.2017

Par dokumentu viltošanu nevar piešūt pantu?