www.sudzibas.lv Vikom Negodīga Atieksme

Sia Vikom - Negodīga Atieksme

Metināšanas firmā maksā algu divas daļas pirmo izmaksa līdz 17 datumam , lai gan algai pēc līguma būtu jābūt 10 dat. otro daļu, kas arī ir alga var saņemt labi ja ap 20 dat. Par avansu runājot to vispār var saņemt katru reizi citā datumā pa nākoša mēneša 3 dat , lai gan būtu jābūt ap 25 dat.
Uzņēmuma naudas netrūkts darbs ir ,bet attieksme ir tik strādā, strāda pa 10 stundām no 8 līdz 7 vakarā arī sestdienas dažkārt ir obligāti jāaiziet no 8 līdz 17. Un ikreiz kad pajautā par naudu kad būs ir tik viena atbilde gaidiet nezinām kaut kad drīz būs!!

E

R Rabataga 25.04.2016

Es pilnīgi piekrītu šim komentāram par šo firmu, ko rakstīja cilvēks! Tikai vēlos piebilst arī to ka ar instrumentiem tur liels bardaks ir, flekši jāņem pēc pieraksta katru dienu un nav fakts ka viņš strādās labi, gadījumi bij ka tas 5 min strādā un tad āmen, vienmēr metināšanas aparàtu trūkums, priekšniecība presingo kāpēc nesāc darbu, bet ir visa trūkums! Vispār neko labu nevaru teikt par šo firmu, ģērbtuvju pārģērbšanās apstākļi ir antisanitāri, pat liekas ka cehā ir tīrāks! Varētu turpināt un turpināt, bet slinkums rakstīt! Tā kā ja kāds lasa šo visu, paši spriežat vai jums gribās visu šo izjust, vai jums ir tik stipri nervi! Cilvēkam savā līmenī ir jābūt sadomazohistam!!

E es ceru.... 05.01.2017

Nu viņi ir izdomājuši jaunu"fišku". Jau kuro mēnesi pēc kārtas netiek maksāta algas otra daļa. Cilvēks mēnesi nostrādājis, cer uz savu naudiņu, viņam ir bērni, jāmaksā rēķini, bet nekā. Lai nebūtu jāmaksā algas otra daļa pēkšņi ne no kurienes uzrodas brāki, kad objekts jau sen nodots, bet šomēnes vispār pateica, ka nav un nebūs otras daļas bez jebkādiem paskaidrojumiem. Tā jau nekāda lielā alga nav, un to pašui nemaksā.