www.sudzibas.lv Vikbolds Slikts serviss

Vikbolds - Slikts serviss

Ēstuvi Vikbolds t/c "Galleria Riga" Dzirnavu ielā 67 samērā bieži izvēlos kā darba dienu pusdienotavas vietu. Atrašanās vietas dēļ, kā arī tādēļ, ka ēdiens nav jāpasūta, bet ir jau gatavs lietošanai. Taču apkalpošana šajā ēstuvē ir zem katras kritikas. Apkalpojošā personāla madāmas slikti pārvalda valsts valodu (piemēram, uz jautājumu "kas ir šis? " vai "cik šis maksā? " seko neko nepaskaidrojoša ēdiena uzkraušana uz šķīvja, kaut arī tā pasūtīšana nav akceptēta) , samērā bieži klientu klātbūtnē nodarbojas ar lūpu krāsošanu, mobilā telefona pogu spaidīšanu vai savu personīgo lietu apspriešanu laikā, kad ir atnācis klients, kuram jāgaida, kamēr madāmas pievērsīsies saviem tiešajiem darba pienākumiem. Tāpat novērots, ka krievu valodā runājošie tiek apkalpoti ievērojami laipnāk, kā latviešu valodā runājošie. Bet, ja ēstuvē ienāk kāds krievu valodā runājošs kungs labākajos gados, apkalpojošā personāla madāmas smaida kā maija saulītes un savā starpā sacenšas asprātībā, kurai izdosies pievērst sev uzmanību. Lieki teikt, ka tas notiek krietni skaļāk, nekā tam ēstuvē būtu jānotiek. Teiksiet: "nepatīk-neej! " vai "ko citu par tādu cenu var gribēt? " zināmā mērā tā arī ir, taisnība, taču negribas publiskajā telpā lasīt tādus apgalvojumus par ēstuvi kā "laipna apkalpošana, lielas porcijas un patīkama gaisotne", ja tas neatbilst patiesībai. Apkalpošana noteikti nav laipna (vismaz pret latviešu valodā runājošajiem) un porcijas arī paliek aizvien mazākas un mazākas, kaut cenas vislaik tiek paaugstinātas.

M mamma_ 13.08.2019

Tas notiek ne tikai centrā, Duntes ielā nav izvēles, līdz ar šo aplmeklēju šo ēstuvi.. ja ņemt ēdienu pēc svara, ar tādu ģīmu sver, it ka es atvilktos pie tām dāmītēm mājās un pieprasu tēju ar cukuru. arī porcijas lielums atkarīgs no simpātijām, it īpaši vienai jaunai kundzītei. ar vienu vārdu apzīmēju doto ēstuvi FUJ