www.sudzibas.lv Vijandri Nekvalitatīvs galdnieks

SIA Vijandri - Nekvalitatīvs galdnieks

Atradu šo galdnieku / durvju izgatavotāju caur ss.lv, sauc viņu Andris Brigzna. Pasūtīju dzīvoklim ieejas durvis +2 iekšdurvis +2 kārbas + aplodes visur. 20 gadu pieredze - likās, ka jābūt kvalitātei. To ko saņēmu, nebiju gaidījis. Vienas no istabas durvīm izskatās katastrofāli - ļoti daudzās vietās sasprāgušas, ķirmju saēstas, rokturis noskrāpēts, sadzītas naglas, nevar nemaz aiztaisīt, jo durvis atduras pret kārbu, nepareizi eņģes ieliktas, notecējusi laka. Ieejas durvis nav līmenī ar kārbu, arī ķirmu saēsti caurumi. Aplodes savērpušās. Aizbraucu pie viņa runāt uz vietas, bet pārtaisīt nepiedāvāja, kā arī pat daļu naudas atgriezt nepiedāvāja. Atbrauca pieēvelēja tās vienas, lai durvis var aiztaisīt, bet ciet nestāv, jo caurums mēlītei nav precīzi pretī ielikts.
2 iekšdurvis neverās pietiekoši plati vaļā, jo aplodas pa biezu. Aizveda pārtaisīt, bet kādu laiku klusums no meistara. 2 dienas pēc kārtas zvanījām, pārdzēries, brūķēja muti (pret sievieti) . Tad es pats zvanīju atkal, arī piedzēries, kopā 4 dienas uz dzēra (varbūt vairāk, jo mēs sākām zvanīt kad nesagaidījām no viņa paša nekādu ziņu) .
Secinājums ir viens - viņš ir prasts un nekvalitatīvs galdnieks, kuram var dot tikai akas vākus un sausās tualetes durvis uznaglot, neko vairāk, jo kvalitāte un darbs ar klientiem ir zemā līmenī.

R

A Agris Godins 06.01.2017

Skopais maksā divreiz...kad vietējie kapeiku pisēji sapratīs kad kvalitatīvs darbs nevar meksāt lēti ...