Vija Danga, Dermatoloģe - Neprofesionalitāte

Atrast labu dermatologu Rīgā ir problemātiski. Esmu vīrietis, 21, un esmu bijis konsultācijās pie daudziem dermatologiem Rīgā, sakarā ar Acnes ārstēšanu un profilaksi.
Konsultācijas pie Vijas Dangas notiek ļoti sasteidzināti, dakterei īsti neiedziļinoties līdz galam pacienta problēmā. Katru reizi, man esot konsultācijā pie dakteres, daktere, neatvainojoties, atbild uz personiskajiem zvaniem. Dakteres ieteikumi ir ļoti pavirši un arī nepareizi, liekot secināt par dakteres diletantismu! - Neiesaku.
Iesaku dermatologu Eduardu Princevu.

Papildināts tiberius 04.03.2017

Gadījumā ja kāds vēlas tikt galā ar ACNES problēmām, iesaku pieturēties pie veselīgas ēšanas, jo manā gadījumā tas ir palīdzējis. :) Savkukārt ja es pēc laika palaižos, un sanāk apēst kādu īpaši taukainu ēdienu vai našķi -var just ka nākošajās dienās kkas uzmetas.

T

L Linda Orbitāne 11.02.2016

Nepiekrītu! Pie Dangas esmu vērsusies vairākas reizes gan saistībā ar sejas problēmām, gan čūlām un dranķīgu kārpu. Danga momentā spēja noteikt kas vainas, noskaidroja problēmas cēloni un galu galā visu izārstēja. Jāpiemin, ka ar sejas problēmām cīnijos apmēram divis gadus, kur man nepareizu veseļošanās kursu noteica dermatoloğe Juglas klīnikā, taču pateicoties Dangai, problēmas pazuda mēnešu laikā! Esmu ļoti apmierināta ar viņas darbu un uzticos.

T tiberius 13.02.2016

Man šķiet ka viņa piemēro vienu vai dažus variantus, t.i. diagnozes, uz visiem.

Dakteres profesionalā ētika arī nav uzdevumu augstumos, dēļ sasteigtības un ārpus darba zvanu pieņemšanas. Pie dakteres biju Austrumu slimnīcā, varbūt viņas privatprakse ir nopietnāka.

Turklāt zvani, ko daktere pieņēma, bija tieši saistīti arī ar privātprakses klientu pieņemšanu :D

B brise 24.06.2016

Ak tad kriminaalaa šarlatanka vija danga?Man viņa savulaik ''ielaida'' ureaplazmas arstniecibu savaa Kr. barona ielas kabinetā.Sekas vel šodien jūtamas.Soziem pierakstijos uz kārpu ārstesanu lic-12.nod un atkal vijas kundze priekšā!.Lidzpanemtaa ''wartec'' ziede neko nelidzešot un iedeva nosutijumu pie paardaugavas kirurgiem,esot jāgriež ārāBlakus patrāpijās dr.Monta Liepiņa-vismaz tā ieteica man griezties centrā pie Ināras Stepanovas,ko ar izdariju un tagad viss ir kārtībā.Visiem iesaku lidzigos problemos griezties pie Ināras,uzklausis un palidzēs.Bez tam Ināra neņēma no manis nekādu naudu,es esot hepatita slimnieks.Tā kā ir ar gudri mediķi Rīgā.

D Daniels25123 12.07.2017

Ļoti pavirša un rupja daktere. Pieversiet uzmanību mēģnēm, jo var analizes var but kompromitetas. Ja ir iespejams ejiet pie cita arsta, jo te var ielaist salimsananu un naksiet iet pie cita arsta.

L Līga 15.02.2022

Nepiekrītu, Vija Danga ir ļoti laba daktere, aizejot pie viņas uzreiz zin kas par problēmu un kā ārstēt. Jā, pieņemšana un runāšana notiek ļoti ātri, jo viņa pati ātri runāt, bet tanī pat laikā viņa izdara visu savu darbu - pasaka kas par problēmu, kaut ko iesaka un izraksta paredzētās zāles kas palīdz.

E Elita L Bika 12.04.2022

Esmu šokā par šo dakteri! Ļoti neuzmanīga, netaktiska, arī kabinets neatbilst "majas lapā" izreklamtajam, jo lielāko šoku izraisīja ginekoloģiskais krēsls kabinetā... Neiesaku apmeklēt šo iestādi un īpaši šo dakteri...