www.sudzibas.lv Vigus Nepabeidz pakalpojumu/Viktors Bicūzis

Vigus - Nepabeidz pakalpojumu/Viktors Bicūzis

VIKTORS BICUZIS, ar kuru notiek sazināšanās caur telefonu +371 29469690 ir vārdos neaprakstāms negatīvā nozīmē cilvēks. nevienam neiesaku ar šo cilvēku vai firmu saskarties. neko vairāk kā zaudētu naudu, iztērētu laiku un pretī saņemot ļoti nekvalitatīvu pakalpojumu vai vispār nesaņem0t. lieta sekojoša-šī firma it kā nodarbojas ar galdniecību, izgatavo pakešlogus, durvis. pasūtījām pie Viktora nedaudz pārveidot durvis un nomainīt pakešlogu, kurš neilgi pēc ielikšanas saplīsa. pirmkārt, ŠĪ FIRMA NEKAD NEKO NEDARA AR GARANTIJU-tikko ielika, nākamajā dienā saplīsa-neko nezinam, varam pa maksu sataisīt. Otrkārt, ĻOTI NEKVALITATĪVI VEIC DARBU, viņu logi ir brutāli notašķīti ar līmi un silikonu, ko nost dabūt ļoti sarežģīti. Treškārt, NEPABEIDZOT DARBU LĪDZ GALAM, MĒDZ PĒKŠŅI NOZUST AR GALIEM, uz telefona zvaniem neatbild, vai kad zvana no cita numura un tiek pacelts, tad sola ka nākamnedēļ būšot un tā vairāku mēnešu garumā. nauda, protams, tika jau samaksāta. tagad mums durvis stāv nepabeigtas, redzamās putās iestiprinātas, un pats labākais-šodien Viktors mūsu mājas kaimiņos jau apstrādā citu klientu. nekad agrāk neko tādu neesmu redzējusi!! kā vispār drīkst tā strādāt!! acīmredzami Viktors mīl grādīgos dzērienus, tādēļ arī šādi strādā. visiem silti iesaku-lūdzu, nedariet sev pāri un nesadarbojaties ar šo cilvēku!!

A Andris Kariņš 11.08.2016

Man arī šis kungs ielika logus, viss kārtībā, cena pret kvalitāti super! Protams ka ir kur augt, bet saīdzinot ar sia Staļi 2x lētāk.