www.sudzibas.lv VIGO veikali veikala priekšnieks

VIGO veikali - veikala priekšnieks

Es bieži apmeklēju veikalus Vigo, man tur ļoti patīk iepirkties. Nesen biju iegājusi veikalā un sapratu, ka uz vietas ir atnācis veikala priekšnieks. Gribēju iegādāties apavus , bet izdzirdot, kā viņs kliedz uz pārdevējam un vadītaju, man pārgaja velme kaut ko pirkt, pirmā doma bija, kā ātrāk tikt no turienes ārā.
man ļoti patīk tas veikals, laipnas pārdevejas, viss ir tirs, visa prece ir apskatāma, pārdevējas vienmēr visu piedāva, un es nekad neizgāju no veikala bez pirkuma, bet ar tādu attieksmi, kādu priekšnieks izrādija pret pārdevejām, nekad vairs neiešu tur pirkties, jo viņš pat izraisija manī bailes.
neiesaku Jums tur nevienam iet strādāt un iepirkties, Jūs var sagaidīt tas pats.

K Katrss 01.06.2014

Jā Tev taisnība, dažreiz šefs ir pirmā vietā ne klients! Mani kad aizvakar pirkos Magdonaldā Juglas ielā, pārdevēja aizmirsa, aizskrēja pie šefenes, kura tiko pienāca no durvju puses ar melniem matiem.Tizla man bija sajūat!Camon Priekšnieki Jūs esat tie paši mēs!