Viesu zale "Rūķīši", Rugājos - banketa apkalposana

Nekad un nevienam neiesaku tur kaut ko svinet! saksim ar to ka saimniece zverejusi un lielijusi savu personalu, ka labi apkalpo banketus, nav tuksu skivju, visu laiku viss tiek papildinats... neka nebija... silto pasniedza pec 40 minutem, kad viesi bija jau paspejusi noslaucit visus salatus no galda, tuksi skivji ka staveja, ta staveja, mes 4 braucam prom, nekas ta ari netika papildinats. Ruletes nebija edamas, vienas bez sals vispar, citas parpiparotas ta ka nevar est, no salatiem rosols parpiparots un ar sinepem samaisits, jo bija no ieprieksejas dienas berem pari palicis un uzlikts uz kazu galda, neviena no edieniem nebija neviena zala lapa ka rotajums... neviena!!! izniemot grieku salatus kur tas ir neatnemama sastavdala. Oficiante panema no galda 3 tuksas morsa lielus traukus, atnesa vieta tikai 1 un ilgi domaja kur lai vinu noliek.
Otraja diena, virtuvi aizvera ciet 2 diena, pie uzdzerama neviens ta ari netika, nacas viesiem snabi uzkost ar apelsinu., talak labak... pec pirts apmeklejuma atnesas padzeris saimnieks un saka blaustities ka vinam ir nozagta pirts cepure un saka dzit visus prom. Tai pasa diena saka tecet kanalizacija, saimnieki neko nedarija, neviens pat neatnaca.

Daudz vel var stastit par to iestadi, bet Balvos, cik esmu dzirdejis visi kas tur kaut ko ir svinejusi ir loti neapmierinati, par apkalposanu, edienu un protams par to visu vini nekautrejas labi daudz naudas panemt.

Silti NEIESAKU!!!

V

H hihihaha 22.07.2011

Tur jau tā lieta, ka nekad slikts nebija dzirdēts---pirmā dzirdeēšana gan, pieļauju, ka bija briesmīgi cimperlīgi ciemiņi, jo ir jau tāda kategorija arī:):):)

о Олег пешков 08.08.2014

SLIKTI, SLIKTI. Atbraucam 70 km zveja, saimnieks pa telefonu pateica ja, bet saimniece saka ka vins ir pilna un ne ko nesaprot, zvejas nebija, vina muus izdina ka sunus!!! NAV KO TUR DARIT!!!

S Svetlana R. 18.10.2017

kaut kāds murgs! Kolosāla vieta! Super apkalpošana, garšīgi ēdieni. Nu nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt!

6 6mule 28.11.2019

Objektīvas sūdzības ir jāņem vērā, bet šāds komentārs izklausās pēc kārtējās savu negāciju izmešanas. Lai veicas autoram. Cerams pašam ir daudz sasniegumu ar ko lepoties! :))