Viesu nams Ūdensdzirnavas - Vispērēja sūdzība

Biju ļoti neapmierināta, neminēšu kad, bet mums bija pasākums, īpašnieces, ja viņas tā var nosaukt ar nepatiku (izskatījās tā ) mūs uzņēma, vīrs un visi mūsu viesi bija pārsteigti par to, ka virtuves darbinieki lieto alkaholu, (jutām pēc smakas) tas nav pieklājīgi ja tu ieguldi sirdi un dvēseli lai mūsu viesiem izdodas pasākums bet kaut kādi darbinieki visu samaitā.
ēdiens bija labs, tikai problēma tāda, ka pavēss, ne tāds, kādu gribētos. Man radās aizdomas, ka mājas īpašniece ir manāmi iereibusi, šai iestādei laikam kaut kas nav kārtībā ar veselību. laikam jāapmeklē kāda veselības iestāda, lai Jums kāds palīdz.!

K

N nauris 12.09.2013

Sovasar apmelejus, saja viesu nama tresas kazas, nekas pa siem gadiem nav mainijies! Samnieki tiesam nelaipni, vecaka saimniece(ar gariem matiem), iedomajusies nez kadu princesi no sevis!Ja, reiz tev pieder sads uznemums, tad, es domaju, ka butu janak preti saviem klientiem, nevis jaskoba gimis un stulbi uz visiem jaskatas!protams, ka sados pasakumos visi lieto stipros dzerienus un cilvekiem ir jautrs prats, un ne jau tas ir tas iemesls, del kura butu ar savu attieksmi jaaizbiede klienti!
Apkartne un telpas nav mainijusas, nav pat isti, ko redzet, vienigi nopeldeties, skaistaja ezera! Musu viesi jautaja vai nevar iziret makskeres, ja reiz ir tik liels ezers! Protams, ka nevar!Butu, kaut ko darijusi biznesa laba, lai piesaistitu klientus!
Vienigais prieks, no si viesu nama bija virtuves stradnieki!Edieni visas kazas bija vienadi, bet vismz loti, loti garsigi!izskatas, ka vismaz saimnieki pret saviem darbiniekiem izturas godigi, jo stradnieces nemainas, ari sogad bija Elina un Marita, ka ari nakusi klat vel viena meitene!-visas smaidigas un atsaucigas, ari savu darbu pildija atri un nemanami!Vel neapmierinati bijam, ka divpadsmitos, pie kazu tortes bija jastav rinda pec kafijas kruzitem, jo uz 70 cilvekiem vinas bija, labi, ja 20!! lai bizness ietu, vajag padomat par visiem sikumiem!!Lai jums turpmak veicas!(No kludam macas)