www.sudzibas.lv Viesu nams Ūdensdzirnas Apkalpojošais personāls

Viesu nams Ūdensdzirnas - Apkalpojošais personāls

Esam ļoti neapmierināti ar viesu nama ŪDENSDZIRNAS pārstāvi SKAIDRĪTI, kurai ir uzticēts izrādīt viesu namu un to sakopt.Tik klaju nekaunību un attieksmi pret saviem klientiem esam redzējuši tikai tur!Dienu pirms kāzām bija problēmas iekļūt viesu namā. Skaidrīte atbrauca nelabprāt un uz lūgumu notīrīt viesu nama ārdurvis vismaz no zirnekļu tīkliem, saņēmām atbildi, ka viņa to nedarīs, jo viņai tam nav laika, bet tai pašā laikā 1,5 h klīda apkārt pa viesu nama teritoriju, kamēr mēs bijām viesu namā un gatavojāmies kāzām. Netika izpildīts arī lūgums piepildīt tukšos ziepju aparātus un salikt roku salvetes tualetēs. Solīja, ka izdarīs, bet tā arī palika neizdarīts.Pievēršu acis uz ļoti netīrajiem logiem un to, ka ieejot istabiņās acīs uzreiz krīt milzīgā putekļu kārta zem gultām un arī uz to, ka mums dienu pirms kāzām tika skaidri norādīts, ka mēs te neesam gaidīti un, ka viņiem bez mums klientu netrūkst, jo redz viņai mēs liekot daudz strādāt, kā arī uz to, ka burtiski noķerot pie rokas, tikai tad tika sakopta mēslu kaudze netālu no ceremonijas vietas....Bet visnepatīkamākais pārsteigums bija no rīta, kad sapratām, ka tā pati SKAIDRĪTE ar saviem sabiedrotajiem ir nogaidījusi kamēr kāzu viesi un jaunais pāris aizmieg un tā iztukšojusi ledusskapi, ka nākošā rīta brokastīs uz galda nebija ko uzlikt. Jo ledusskapī bija atstātas tikai dažas salātu bļodas. Viss kas bija palicis no iepriekšējā vakara, un pāri bija palicis tiešām daudz, bija PAZUDIS!!! Pat vārītie kartupeļi!!!!Rodas jautājums - cik zemisks un nekaunīgs var būt cilvēks, lai tā rīkotos? Vai tiešām SKAIDRĪTE ar saviem sabiedrotajiem ir tik izsalkusi, ka viņai ir jāzog tādos apmēros? Vai arī viesu nama īpašnieks A. Putniņš liek viņai strādāt par vēdera tiesu, kas tiek nozagta viesu nama klientiem???

K krikksis 11.08.2015

Jā šādus stāstus jau esmu dzirdējusi, par drausmīgo attieksmi, must be true

M Mango12345 11.08.2015

mazāk dzert vajag un tad arī zināsiet kur pazūd jusu lietas