www.sudzibas.lv Viesu nams "Skalbes" Jaunā Gada svinības

Viesu nams "Skalbes" - Jaunā Gada svinības

Bija plānotas Jaunā gada svinības draugu lokā, kas pārvēr tās par vienu vienigu murgu...sākot jau ar to, ka īpašnieks izzīž kaut kādas nekur neminētas cenas, mājas lapā rakstīts un ari zvanot pašam īpašniekam noskaidrojām, ka jāmaksā tikai par pirti, džakūzī, bet pati priekštelpa ir iekļauta cenā, bet tomēr kad bija pienācis maksāšanas laiks izrādījas, ka ir pavisam citas cenas, un jāmaksā divreiz vāirāk ( kas protams mūsu inflācijas laikos šokēja visus klātesošos) 20min. kaulēšanas laikā izdevās iegūt 30Ls atlaidi. Un tad sākās komēdijas cienīgs sižets...sagaidot 12.00 paceļot glāzes uz Jauno 2009 Gadu, viesi sagatavojās iešanai pirtī, tik izslēgts viss, Pirts, džakūzī...kaut gan runa bijā, ka pec 12.00 tikai tiek apmeklēta pirts un džakūzī...uz ko saimnieks atbild, ka paši vainīgi, kas nepaspēja, tas nepaspēja!!! Visi pliki, ar slotam rokās rausta plecus... Tad nu atkal pec 20min. kaulēšanās un lūgšanās pierunājam saimnieku ieslegt pirtiņu uz 1h...
Tā nu varētu teikt, ka svinības "izdevās"...

L Luu 18.01.2009

Sausmas!!! Ar tadu attieksmi biznesam atri viens gals pienaks!

A Andris 24.02.2009

Intersants saimnieks :D

A Agnese 27.03.2009

Mēs gan šajā vietā sagaidījām to pašu foršāko. Svinējām tur atkāzas un izbaudījām 2 dienas paradīzē. Vieta kolosāla, saimnieks pats cēlis, rūpīgi viss izdarīts, divu veidu pirtiņas, džakuzi. Mēs paņēmām 2 istabiņas, pirtis un džakusi pirmajā vakarā, jo bijām 3 cilvēki, nākamajā dienā īrējām visu kompleksu. Pirtis tika ieslēgtas tieši kā runājām, džakuzi arī. otrajā dienā mums ļāva izbraukāties ar laiviņu bez papildus samaksas. Tas bija jauks žests. Labs grils tur arī bija.
Attieksme laba un mums bija darīšana gan ar pašu saimnieku, gan ar to sievieti - neatceros gan vārdu. Labprāt tur atgrieztos. Gan vasarā īrēsim atkal.
Par jauno gadu mūs laicīgi brīdināja, ka būšot cena x2, tāpēc atteicāmies, bišku par dārgu, jo tur maz cilvēkiem pietiek vietas, sanāk, ka par pāri tikai par telpām ~60 Ls būtu, kas mums nebija ok. Bet Jaunas gads ir īpašs, visur cenas gaisā, tas arī saprotams, ka dod tam, kas sola vairāk.

L Līgucītis 25.05.2009

Saimnieks vēlas, lai katrs klents ierodas pirmo un pēdējo reizi viņa namā. Tā izskatās :D Nu bet tas nav ne pieklājīgi, ne arī cilvēčigi šitā izrīkoties. Saimieks padara visus par muļķiem. Fui, nekad negribētu ko tādu piedzīvot. Un kas vēl - ne jau tikai saimnieks beigās vainīgs, bet arī tu pats, ka visus ciemiņus (radus, draugus, kolēģus) uz šādu vietu aizvedi, beigās sanāk - pašam lielāks kauns par rezultātu. Pats trakākais ir tas, ka neviens nevar pasargāt no šādām situācijām un netaisnību. Apmēram - nemaksāsi par vienu, atslēgs kaut ko citu un tad jau tā pamatīgi.

Ligita, es Jums jūtu ļoti līdzi un ceru, ka tālākā pieredze nebūs vairs tik bēdīga. :)

L Ligita 30.05.2010

Paldies :)