www.sudzibas.lv Viesu nams "Saulgrieži" Krāpšana, slikts serviss

Viesu nams "Saulgrieži" - Krāpšana, slikts serviss

Labdien! Manam vīram bija paredzētas dzimšanas dienas svinības viesu namā "Saulgrieži", Ozolnieku novadā, Cenu pagastā. Iepriekš bijām vienojušies par izcenojumiem. Par telpu nomu problēmu nebija. Problēmas bija ar ēdināšanu. Mēs vienojāmies, un tā mums teica, ka ēdiena izmaksas, personu apkalpošana un ēdiena gatavošana ir iekļauta cenā, kas būt par vienu cilvēku. Satikāmies, pateicām vēlmes, pateica, ka 11 EUR par vienu personu. Gala rezultātā viesībās, kad bija saņemtas dāvanas naudas izteiksmē, cilvēki vairāk iedzēruši, viesu nama saimniece, pēkšņi pateica, ka mums vēl jāmaksā 113 EUR par apkalpošanu un ēdiena gatavošanu. Cilvēku skaitam arī it kā atbilda. Samaksājām. Bet tomēr negodīgi pēķšņi kādā brīdī paprasīt samaksu par to, kas it kā jau bija iekļauts cenā. No pieredzes vadoties, ēdiens uz galdiem bija ļoti niecīgs par šādu summu. Jo pat KĀZĀS!!!! citā viesu namā mēs samaksājām mazāk par vienu personu, bet galdi gandrīz vai lūza no pārpilnības. Saprotu, ka katrs nosaka savas cenas, bet izklāstot visu situāciju, top skaidrs, ka tā ir klaja krāpšana!!!
Ēdiens nākamajam rītam nedaudz palika un pat nedaudz pāri palika, bet tas bija uz tā rēķina, ka pāris cilvēki neieradās, pāris cilvēki ātri aizbrauca prom un pāris agri aizgāja gulēt. Cilvēku skaits arī nebija liels kopumā - 23 cilvēki. Un no rīta ļoti agri daudzi aizbrauca mājās atpūsties, tādēļ ēdiens arī nedaudz palika pāri. Bet, ja visi viesi būtu palikuši līdz brokastīm, tur visiem nemaz nepietiktu. Lai gan runa ar saimnieci negāja par brokastu gatavošanu, par šādu cenu vajadzēja būt daudzreiz vairāk. Turklāt, kā jau minēju - kādu laiku pēc dāvanu saņemšanas tika paprasīta papildus nauda, kas nemaz nav tik maza - par apkalpošanu un ēst gatavošanu.
l
Satiekoties ar viesu nama saimnieci pirms svētkiem, viņa nepārtraukti sūdzējās par sliktajiem viesiem, un kurš tik kādus zaudējumus ir nodarījis, kas arī nav glīti un iedveš neuzticību.
Viesu nama saimniece mums teica, ka, ja svinības iekavējas, viņa nevienu prom nedzen un cilvēku var izklaidēties līdz pēcpusdienai. Bet no rīta lika saprast, un teica, ka visi parasti ap 12 dodas prom. Un vairāk ne par kādu pēcpusdienu vai ilgāku palikšanu neieminējās. Mēs, protams, pēc šādas nekaunības nemaz netaisījāmies tik ilgi palikt.
Līgumi netika slēgti par neko, kā bieži vien arī notiek šajā jomā. Lai gan līdz šim mums nekādu problēmu nebija. Lūdzu cilvēkus uzmanīties no šīs viesu nama "Saulgrieži" īpašnieces!!!

1. Īpašniece ar nazi pie rīkles pieprasīja samaksāt tos 113 EUR? Ja jau viss bija iekļauts cenā, kāpēc maksājāt?
2. Par to, ka saimniece sūdzējās par viesiem, kuri nodarījuši viņai zaudējumus un jums tas nešķita glīti. Vai tad jūs pati neuzrakstījāt šo sūdzību un tas tātad ir glīti un iedveš uzticību?
3. Ja par visu bijāt iepriekš vienojušies, t.sk. par laiku, tā bija jūsu izvēle, braukt prom jeb palikt līdz pēcpusdienai.
4. Ja jau par brokastīm nebijāt vienojušies, tad nekaunīgi ir par to cepties.
Tā ka savelkot visu kopā, jūsu sūdzība ir tikai un vienīgi par pašas iedomību un stulbumu. Un nemaz neiedveš uzticību.

Pacco_al 07.09.2016

Spēles laikā neviens noteikumus nemaina. Es pieļauju domu, ka ja "saimniece" būtu saņēmusi atteikumu piemaksāt, būtu sākusi taurēt pa visu māju un sabojātu visiem svinības.
Zinu es šādas "spetīgas mātītes". Bet saldā mēle sākumā un skarbā patiesība pēc tam tika vai tā iziet tautās un cilvēki met līkumu šādām vietām.
Visu tai skaitā attieksmi un godprātīgumu, līgumā neierakstīsi, jo arī ar attieksmi un nicinājumu visu var sabojāt.

K Kristīne Liepiņa 09.09.2016

Mums jau visu pasākumu bojāja viesu nama saimnieces attieksme, jo staigāja ar tādu sejas izteiksmi it kā mēs būtu tur nevēlami. Arī ar visu to, ka samaksājām vairāk, nekā bija runāts. Un lai vai kā, bet vēlāk arī pamanīju līdzīga rakstura sūdzības par attieksmi no pašas viesu nama saimnieces puses.
Mēs tajā brīdī negājām kārtot rēķinus, lai vēl beigās ēdienam kāds nepiebērtu indi. Tā jau no viesiem vēlāk dzirdēju atskaņas, ka ēdiens nebija pirmā svaiguma (to es dzirdēju tikai pēc šīs sūdzības tapšanas). Man arī tā sākumā šķita, bet es padomāju, ka varbūt tikai šķita, jo visi arī klusēja.
Un kā jau minēju, jau no agra rīta saimniece prasīja, cikos brauksim prom, un ka visi braucot prom ap 12. Vairs nebija ne runas par pēcpusdienu.
Katrā ziņā esmu piedalījusies un arī pati organizējusi svinības viesu namos. Un zinu, kā viss notiek. Bet nu kas tāds notiek pirmo reizi. Lūk, kur noved cilvēku uzticība!